Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hangoztatják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják, hogy a csúnya nőknek nehéz a társkeresés, amikor nem is igaz?

Figyelt kérdés

A dagadt, csúnya volt osztálytársnőm konkrétan több pasival is szexelt egy bulin. Én is megdugtam egy csúnya nőt, én voltam neki a 7. pasi, egy ideig együtt is voltunk. Előttem egy idősebb fószernek volt a szeretője, aki egy nőcsábász volt. Stb...


Akkor mi ez a baromság?


A csúnya nőket simán megdugják, főleg ha bevállalós és vad, simán járnak velük. Van kiből válogatniuk!


2020. jún. 26. 18:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%

Egy ronda és/vagy kövér nőnek ugyanolyan könnyű dolga LENNE, ha hajlandó lenne a saját ligájában lévő férfiakkal foglalkozni, akik boldogan összeállnának vele.


Amit a kérdező leírt, ugye nem más, mint hogy ezek a nők szex-szel próbálnak meg jópasit fogni. Ez kábé olyan, mint lottózással megpróbálni meggazdagodni. Nyilván volt már rá példa, hogy valakinek sikerült, de erre építeni nem éppen okos dolog.

2020. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

"A csúnya nőket simán megdugják,"


Na ezzel nincs kisegítve. Konkrétan miért is jó neki, hogy egy balfék egy dugásra megfelelőnek találja?

2020. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
26%
Dugást könnyebben találnak, kapcsolatot nehezebben. De férfi is el tud menni prostihoz, csak ugye az pénz. A nők viszont veszélyeztetve vannak ha valami hülyével fut össze, tehát a természet igazságos.
2020. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem fekete és fehér, inkább egy skálán helyezkedik el, megpróbálom felvázolni.


NAGYON KÖNNYŰ NEKI > fullos topmodell nő > fullos topmodell pasi > jó nő > jó pasi > átlagos, csúnyácska nő > átlagos, csúnyácska pasi > kimondottan gáz nő > kimondottan gáz pasi> NAGYON NEHÉZ NEKI


Szóval attól, hogy egy ronda nőnek egyetlen fokkal könnyebb az ismerkedés, mint egy nagyon ronda pasinak, még nem fog örömtáncot járni. Attól még szar lesz neki, ha a nála sokkal szebb barátnőit körberajongják, hogy a társaságban mindig ő táncol egyedül, ő megy haza egyedül,stb. Attól még szar lesz neki.

2020. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"Semmit nem ér a négyes kommented. Az incel pasika szexre vágyik és nem kap. A csúnya nő szerelmes férfire vágyik, és nem kap."


Egyrészt, a csúnya nő legalább megkapja a szexet, ami egy fontos dolog az életben. Ha szerinted ez semmi, akkor cserléhetnél egy incel pasikával, élj úgy, hogy évekig senki sem akar megkúrni. Másrészt nem igaz, hogy a csúnya nő nem kapja meg a szerelmet. Az exembe én is szerelmes voltam, ki is borultam, amikor kidobott.


"Senki nem kapja meg amit akar. De az incel, ha csak szex is jó volna, felmehet a rosszlányokra vagy prostizhat."


Értelmes embert nem elégít ki az, hogy a pénzéért szexelnek vele. Mert ennyi erővel a csúnya nő is tarthatna selyemfiút, mégsem teszi.


"Párkapcsolatot pótolni ilyen módon nem igazán lehet. Azok a férfiak és nők akik kölcsönös szerelemre, vonzalomra vágynak,nehéz helyzetben vannak még ha átlagosak is, hát még ha csúnyák, kövérek stb."


Akkor jól nyisd ki a szemed, mert egyszer írom le. A csúnya nők - azon kívül, hogy egy csettintésre megkapnak szinte barkit, nem csak, szexet kapnak. Ott van anyámnak a régi ismerőse is, csúnya, dagadt nő, mégis 2 pasival csalta a férjét.


Tehát ti egy Mátrixban éltek. A csúnya nők ma annyira könnyen ismerkednek, hogy válogatothatnak is. Nekem 2 hónapig kellett fűzni a csajt, utána feküdt le velem, úgy, hogy a korábbi exe is küzdött érte.


Egy csúnya nő max akkor nem kap pasit, ha lúzer, de ez nem jellemző rájuk. Felfelé törekednek, van köztük olyan, aki vezetői pozícióban dolgozik.


Az incel meg egy lúzer. Se pénze, se csaja, se szex, szóval az semmit nem kap. Tehát szarban van.

2020. jún. 26. 21:39
 16/26 anonim ***** válasza:
72%
Annak a nőnek vannak gondjai a társkeresésben (és ez nem csak a ronda nőkre igaz), aki mindenáron olyan férfihez ragaszkodik, aki nála sokkal jobb nőket is megkaphat, ilyen egyszerű. Márpedig szinten minden nő ebbe a hibába esik, ami valahol érthető is, hisz a legtöbb nő akármilyen jó pasival szexelhet és onnantól kezdve nem csoda, hogy teljesen el vannak tájolva.
2020. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
30%
#15 Az a bajod, hogy azt hiszed, minden nő ribi. Nem fekszem le férfiakkal kapcsolaton kívül. Még csak nagyon csúnya sem vagyok mégsem szexeltem évekig. Amikor megpróbálom, hogy szex kapcsolat, depresszióba zuhanok. Nagyon szuper, köszi. Nem bírod felfogni, hogy azért mert van aki csal meg össze-vissza kefél, egy normális nő nem ilyen és neki rohadtul nem érték, hogy a nős férfiak szívesen kefélnék.
2020. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

"Tehát ti egy Mátrixban éltek. A csúnya nők ma annyira könnyen ismerkednek, hogy válogatothatnak is."


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2020. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Tényleg minden nő ribi, de ez nem változtat azon, amit kifejtettem.
2020. jún. 26. 22:32
 20/26 anonim ***** válasza:
32%
#19 Na látod, neked sem az a bajod, hogy csúnya vagy, hanem belülről rohadsz.
2020. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!