Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lassan 5 éve szingli vagyok és azóta minden próbálkozásom kurdarcba fulladt. 25 éves vagyok, nincs saját lakásom, nincs autóm, nem vagyok gazdag, nem vagyok egy tipikus helyes ferfi, viszonylag alacsony vagyok 176cm és kicsit önbizalomhiányos is és ha ez mind nem lenne elég meg pluszban az is ront a helyzetemen, hogy egy videki kis faluban élek, ahol minimalis lehetoseg van ismerkedesre. Egyedul az internet marad, ott neha szoba áll velem egy két lány, de akkor is utunkba áll a tavolsag. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. jún. 26. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki a komfortzónádból, ezt javaslom.
2020. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önfejlesztés, tanulás, jogosítvány, autó, sport... Pénz gyűjtögetése...
2020. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Tudom unalmas lesz, mert már több helyen írtam. Boltba többen járnak venni terméket, kezdetnek ott is körülnézhetnél, nem garancia semmire, de utcai leszólitó üzemmódból csak Windows eszközkezelőben használt hibakód 46-os szokott lenni. Hehe
2020. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarán szólva lefordítva számítógépes nyelvről, ha odamész valakihez az utcán akkor nem tudod elérni, hogy randizzon veled, mert le fog állítani a szándékodban egy ne haragudj, de nem, vagy ne haragudj, de van barát és stb udvarias válasszal. Ahogy írják a hibakódnál, ez a jelenség nem szorul megoldásra, mert újraindítható üzemmódba kapcsolva bemész a boltba és újra megpróbálod elérni az eszközt egy sziával, és egy kérdéssel,nem tudod hol a tej? :D
2020. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmondtad mi nem vagy, pozitívat is tudsz mondani magadról? Ezekre kéne helyezned a hangsúlyt nem az hogy mi nincs, mi van. Ha erdekled egy not nem ezt fogja nezni, ez amúgy is valtozhat. Ismerkedj szelesebb körben.
2020. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" viszonylag alacsony vagyok 176cm "


Teljesen normális, átlagos magasság.

De miért gondolod, hogy mindenkinél számít a magasság?

Nem egy párt látok kézen fogva, szerelmesen sétálni,

akik közül a férfi akár fél fejjel is alacsonyabb, és a lány

még csak lapos cipőt sem hajlandó viselni figyelmességből.

Egyáltalán nem érdekli őket, és igazuk van.

Nem számít.

2020. jún. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!