Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire értitek a nők öntarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értitek a nők öntartogatását a testi kontaktustól?

Figyelt kérdés
Bakancslista játék

Igazság szerint, amennyi nő van a földön, egy férfinek sem szabadna egyedül lennie. Kellene, hogy nyissanak egymás felé az emberek, hogy ne széledjenek szét még jobban az emberi kapcsolatok. Itt két dologról beszélhetünk:

- Lehet randizni, de a női nem tagjai közül számtalan nehéz esettel lehet csak találkozni. Akik nehezen vagy egyáltalán nem fekszenek, őrjítően egekbe van ez miatt a biológia szükségletünk. Ahelyett, hogy egymásra találnának az emberek, szétszéledés alakul ki. A nők tartogatják magukat és inkább vannak, egyedül, keresik a kifogásokat, holott legmélyen pszichés problémák és/vagy hatalmas igények iránti vágyak lapulnak.

- Menjünk el örömlányhoz és fizessünk.

Holott, ha két ember jól tudja érezni magát és egymásra találnak, annál jobb nincs a földön. Nekem is komoly a természetem, de meg sem fordult a fejembe, hogy kihasználjak egy olyan nőt, aki nekem tetszik. Lehet, hogy odatenném magam az ágyban, elvárnám fordítva is, de abba a nőbe én szerelmes lennék. Nem pedig az, hogy holnap már nem látjuk egymást.

Csak idáig már nem jutnak el az emberek, mert nincs hozzá affinitás, akarat és türelem, bizalom.

És a vége az lesz, hogy virágzó üzlet marad a prostitúció, a randizó nők nem tudják mit akarnak, a gazdagoknak pedig mindig jut majd olyan nő, akivel jól tudják érezni magukat. Ez aztán korrekt! Szépen szakad szét a társadalom és mindenhol a pénzes emberek járnak jól.

Akinek pénze van, ott nem kérdés, hogy a társkapcsolaton, a jó dugáson kívül, női lojalitás, meg babusgatás is van az igényekért cserébe. tehát azok boldog emberek. Csak átlagszinten vannak ezek a problémás nők, akik nem tudják mit akarnak az élettől. Elmennek egy randira és bár kellene, hogy szervezetügyileg legyenek szükségleteik, végül a szív helyett megszólal az ész és megszakad minden.

Mert ami nem éri meg, ott nem marad meg a nő. És erre akkor jön rá azonnal, amikor össze kellene bújni. Mert addig legalább valahogy elvan, ha már nincs gazdag fószer és szeretethiányosan ült eddig a szobájában, magányosan. Higgyétek el, hogy nagy a baj, gáz van, ez már nem a régi világ! Csak rosszabb és rosszabb lesz minden.

#lányok, nők, kapcsolatok
jún. 26. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/187 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem alakítasz ki egy komoly kapcsolatot? A barátomnak könnyen összejött velem, mert volt szimpatikus jellem, kölcsönös külső vonzalom és hasonló érdeklődési kör.

Az ilyesfajta teóriagyártásnak és irigykedésnek se értelme, se haszna.

jún. 26. 23:41
 2/187 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél kutyát.

A nők nem azért léteznek hogy társaságot nyújtsanak a férfiaknak.

jún. 26. 23:52
 3/187 A kérdező kommentje:

Vegyél érzelmet és emberséget a jó istentől. Kérd meg, hogy adjon neked.

Hát miért léteznek? Azért, hogy tartogassák magukat gazdag öregembereknek?

Nem az volt a rendeltetésük, mielőtt leszülettek a földre.

1/2: Ez nem irigykedés meg teóriagyártás. Elég durva szinten van a társadalom attól, amennyi problémát okoznak a nők.

jún. 26. 23:56
 4/187 anonim ***** válasza:
92%
Nem a nőkkel van a gond, inkább a magadfajta férfiakkal.
jún. 27. 00:00
 5/187 anonim ***** válasza:
92%

Én azelőtt is jól éltem, hogy összejöttem a barátommal. Azelőtt is voltak tanulmányaim, munkáim, családom, barátaim, utazásaim, versenyeim, előadásaim, hobbijaim, stb, stb. A párkapcsolat csak egy hatalmas és gyönyörű bónusz.

Én azért élek, hogy megvalósítsam a saját magam számára tökéletes életet. Azt pedig mindig is megválogattam, hogy ebbe ki kerülhet bele? Egy olyan gondolkodású ember, mint te, nem érdemelne egy órát se az életemből.

jún. 27. 00:10
 6/187 anonim ***** válasza:
100%

Drága Kérdező!

A nők nem a gazdag öregembereknek tartogatják magukat, hanem a számukra vonzó férfiaknak, és legtöbbször még azokkal sem fekszenek le rögtön.

Te sem fekszel le olyan nővel, akitől esetleg kifejezetten viszolyogsz, természetes, hogy a nők is válogatnak.

Szomorú, hogy ezt egy felnőtt embernek el kell magyarázni. (Már ha felnőtt..)

jún. 27. 00:11
 7/187 anonim válasza:
100%
És mi van akkor, ha egy nő egyedül akar maradni? Ha egy férfi dönt úgy, hogy párkapcsolat nélkül is jó neki, azt általában elfogadja a világ, de ha egy nőnek ilyen a személyisége, arra mindig rácsodálkoznak. Nem értem miért.
jún. 27. 00:58
 8/187 anonim ***** válasza:
96%
A régi világból igazából a nők jogfosztottságát sírod vissza, ugye, kérdező?
jún. 27. 02:02
 9/187 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem te alomvilagba elsz vagy szeretned hogy alomvilagba elj.

Egy tarsadalom nem attol fejlodik hogy minden magadfajta nyomorek part talal, hanem attol hogy mindenki jobbat es jobbat szeretne es tesz is ezert. Annyira banalis vagy istenem... Az allatok is megharcolnak a nokert, kimutassak a dominanciajukat. Te meg elvarnad hogy egy kis sunnyogo semmirekellokent part talalj? Szerencse hogy vannak magadfajtak, igy az ehezok vermebe nem vagy egyedul, de mit csinaltok majd ha valaki bedob nektek egy csirkecombot?

jún. 27. 06:36
Szénhidrátcsökkentett kenyérliszt
 10/187 A kérdező kommentje:

5/9: 1. Kit érdekel, hogy TE konkrétan miért élsz?

2. kit érdekel, hogy te mit gondolsz? Nyilvánvalóan egy beképzelt senki vagy, aki nem látja a fától az erdőt és ez nem tetszik neki, ha a másik szeretné élvezni az életet egy elnyomott világban, ahol nincsenek már érzelmek, csak kategóriák.

Annak a buta fejednek leírom világosan! Te nem vagy itt főszereplő.

Millió ember van. Az első a pénz és az a nő, akinek jó a teste és kívánatos, azokat előbb kapják meg a nagy tokájú disznók, mint egy helyes férfi, aki becsületesen dolgozik. Nem érdekel a dumád!

Létezik egy biológia és attól még , hogy nőként te alapvetően nem vágysz erre, valaki igen. Ez egy teljesen természetes és érthető dolog , hogy valaki párt, akar szexelni akar, női érintést akar. Világos?

Te úgy viselkedsz, mint egy elvont és agyatlan szerzetes.

Ilyen buta emberrel én nem , hogy 1 órát de felet sem akarnék, aki nem lát a pályán. Gondolom sehogy nem nézel ki külsőleg és valahol az bosszant belülről, hogy szeretnék kapni a TORTA szeletéből, ami a boldogsághoz vezet. és nekem nem az a boldogság, ha a 185 kilós Bözsike rám fekszik azért, mert nem kell a kutyának sem és ezért az alkalmazkodik.

Hajrá társadalom? Miért nem a szép nők ilyenek? Ja! Hogy azok beképzeltek? Hoppá, hoppá...

9/9 : Szerintem nagy az arcod. Az a te bajod. Teljes mértékben leigazolod azt, hogy a nők pénzéhesek és a kategorizáláson kívül másról sincsen szó.

jún. 27. 07:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Unatkozol? Gyere játszani!

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!