Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az új mánia a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új mánia a legtöbb 20-30-40 éves férfinél, hogy csak az új autó a jó, csak abba ülhet bele egy nő, csak 1-3 éves járgánnyal hajlandóak kimenni az útra?

Figyelt kérdés
Ha végignézek ismerősi körömben, akkor 10 ből 8 nak új, vagy újszerű autója van. És azt mondják, hogy csak a minimum 4-5 milliós 1-2-3 éves autóba hajlandóak manapság beleülni a nők, ezért képesek x milliós hitelt is felvenni, hogy a npknek eleget tegyenek. És a való életben is ezt látom, hogy pasi mellől max 4 éves (kinézet, rendszám) autóból szállnak ki a normális, átlagos nők. Ez az új őrület, hogy a 10 éves (átlag életkor itthon 14.4 év a járműparknak) autó már megalázó a nőknek? Akkor is, ha itt ez senkit sem érdekel, milyen autója van a férfinak (olvastam már pár kérdést itt, senkit sem érdekel a pasi autója).
2020. jún. 27. 10:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem értesz egy kocsi üzembetartásához,és a kocsival kapcsolatos dolgokhoz akkor miért próbálod kritizálni azokat az embereket akik meg értenek hozzá?
2020. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

A ferfiaknak az auto eleg sokszor fszmeregetes. Szerintem nem a noknek szanjak sokszor, hanem egymas kozott meno villogni, hogy van uj auto is, jo no is... :D Ha mind a kettore nem futja, akkor is legalabb az egyik legyen.

Szerintem sem kell teljesen uj autonak lennie, en egy normalis, alapfelszereltseggel ellatott autot “varok el”, volt akinek klima sem volt az autojaban es ugy zorgott, mint ami mindjart szetesik, na o nem a parom volt, csak kollega akinek utbaesett az otthonom igy altalaban eldobott hazaig, nyilvan nem kritizaltam az autot ilyen esetben, de ha egy par lettunk volna, valoszinuleg kezdemenyeztem volna, hogy vegyunk mar egy ujabbat :D Mondjuk az 10 evnel joval regebbi volt szerintem. Ha azt nezzuk, hogy 2020 van, akkor a 2010-es autok szerintem mar eleg normalisak. Hasznalt autot venni viszont eleg lutri.

2020. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem vettem észre semmi ilyen mániát, te hol laksz?
2020. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Mert a nők pénzéhesek, a férfiak meg eleget akarnak tenni nekik...
2020. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Amikor azt írod, hogy "nők", akkor te kikre gondolsz? Mitől lesz számodra "normális, átlagos" nő?

Számomra az a normális, átlagos nő, akit nem érdekel a kocsid, csak üzembiztos és tiszta legyen. Akinek "megalázó" a pasi mellé beülni egy 3 éves, vagy 3 milliós autóba, az se nem átlag, se nem normális. Mármint az én köreimben.

Mondjuk nem is instán élünk és nem lájkokban mérjük az embert.

Ha a te környezetedben ez a nyerő, akkor lehet, hogy nem vagy a jó közegben.


Az autó pont azért nem fokmérő, mert simán lehet lízingelni átlag fizetésből. Sokan még is teszik. Aztán fizetéskor tankol bele ötezerért, megy egy kört, lő két fotót instára, és letámasztja az utcára. Öt év után meg csodálkozik, hogy kirohadt alóla az autó. De még 10 évig elviszi a fél fizetését.

2020. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
Nemtom, én egy 19 éves Borával járok, a férjemmel közös autó, elégedett vagyok vele. Lehetne jobb meg újabb, de minek, ha ennek sincs baja? Igazából pont leszarom az autókat, menjen meg legyen normális állapotban. Teljesen átlagos nő vagyok :)
2020. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy pillanatra feltételezzük, hogy rajtunk kívül is élnek értelmes emberek, akkor máris rájövünk, hogy nem fogják az újszerű, megkímélt, kifogástalan állapotú autókat fillérekért dobálni. Továbbá, én egy kocsival minimum 7-8 évre tervezek, ezért vettem szalonból újat. Ennek semmi köze a nőkhöz. Ha farokméregetős proli lennék, akkor egy 6 éves X6-os Bimmert vettem volna az árából, aztán a gatyámat is ráköltöttem volna, mert egy 3 literes dízelt nem városi használatra találtak ki és a téli gumi is annyiba kerülne rá, mint egy használt Suzuki.

De visszatérve a nőkre: ott már komoly baj van, ha valaki azt hiszi, hogy az autójával kell csajozni, mert pár tonna vas nélkül egy értéktelen ember... De az a nő sem semmi, aki csak a kocsi miatt jön össze valakivel.

32F

2020. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A Bora mindig is jó autó volt, volt főnökömnek is az volt 18 évig, pedig nettó 800 ezret keresett a kis cégnél. Persze most már új Toyota Corollát vett, de 53 éves koráig nem zavarta a régi autó. Értettebb emberek nem vágnak fel ezzel, meg tudják h nem az autó teszi az embert, de a fiatalabb 20-30-40 éves korosztály még faroknyújtónak használja (tisztelet a kivételnek), ahogy itt idézem a 2-es kommentelót.
2020. jún. 27. 11:15
 9/19 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. 32 éves vagyok, a férjem 31 :)
2020. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy látom, a férfiak rohadtul pénzéhesek és vágynak állandóan nagyobb házra meg új kocsira, mivel ahogy előttem is írták, ez náluk ilyen fszméregetés. Pláne ha van egy társadalmilag nem épp nagyrabecsült vagy unalmas melójuk, amit rühellnek, akkor aztán végképp ilyenekben élik ki magukat.
2020. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!