Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van a környezetetekben 25-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a környezetetekben 25-30 éves férfi, aki házasság után hajlandó szexelni?

Figyelt kérdés
Mi az oka és milyen társra vágynak?

2020. jún. 27. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem el kellett teljen egy keves idonek ahoz, hogy igazan megtudjam elni az egyuttletet de lenyegeben igen.
2020. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szép is lenne, ha házasság után már nem szexelnének a férfiak. Akkor minek a házasság?
2020. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Márpedig a 3/4 utána heti 1 szer ha szexel, vagyis többször, de a többi menet a szeretővel történik.
2020. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Az a sok általánosítás!

Nem mindenki hűtlen vagy lesz "aszexualis" házasság után!

Általánosabb, hogy a férfiak nyavajognak, hogy nincs szex...

N27

2020. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Házasság után még sokkal többet szexeltünk, mert akkor költöztünk össze. Ráadásul védekezni sem kellett, mert gyereket akartunk.
2020. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Én férfiként nem kapkodnám el a szex témát, inkább később és lassabban haladva történjen, minthogy azonnal mindenen egyszerre és gyorsan átessek az aktuális párommal. Mondjuk házasságig nem várnék, talán csak akkor ha nagyon nagyon szeretem és 100%-ban biztos lennék benne, hogy ő az igazi akivel leélném az életem. Szóval ha egy ilyen lánynak ez lenne a kérése azt hiszem abba belemennék.
2020. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!