Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányokat (20-25 év) zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat (20-25 év) zavarja, ha egy fiú nem él társasági életet, nem barátkozik, nem jár fesztiválokra, stb?

Figyelt kérdés

Én ilyen fiú vagyok, és úgy érzem, ez egyfajta elvárás, ettől lesz ma értékesebb egy ember, viszont a környezetemben sok olyan pár van, ahol ilyen a fiú/férfi, idősebbek, fiatalabbak is.


Ti hogy látjátok, mi a véleményetek erről?


2020. jún. 27. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem elvarás...inkább csak nem is tudom,hogy mondjam.

Szóval ha nem jársz fesztiválra ilyesmi az nem probléma, több ember nem jár mint amennyi jár ilyenre.


Viszont az, hogy nem barátkozol...még a jó lelkü emberekben is fel fog merülni a kérdés, hogy minden okés-veled. Mert általában az olyan férfiak akiknek 0 barátjuk van gyakran ráakaszkodnak a barátnőjükre, meg durván féltékenykednek...stb. ami nem túl egészséges.

2020. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Az nem baj ha nem jársz fesztiválra, de nekem az kicsit fura hogy nem élsz társasági életet. Én igénylem azt hogy találkozzak a barátaimmal és attól félnék hogy amiatt mert neki nincsenek minden pillanatát velem akarná tölteni és rám akaszkodna.
2020. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Nálam az, ha valaki nem fesztiválozós, meg bulizós, meg nem él ilyen hű, de nagy társasági életet, az pluszpont, mert én is alapvetően introvertáltabb vagyok ilyen szempontból.


Viszont az, ha mondjuk egyáltalán nem lennének barátai, vagy még egy kisebb baráti köre sem, amiatt aggódnék, egyrészt úgy érezném, hogy nem tud emberi kapcsolatokat kialakítani. Másrészt nekem fontos az, hogy legyen élete rajtam kívül is, és óriási felelősséget éreznék iránta, mert gyakorlatilag rajtam keresztül lenne csak társasága, és ha esetleg úgy alakulna, hogy szakítanunk kellene, akkor borzasztó bűntudatom lenne, mert azzal konkrétan az összes barátjától is elvágom.

2020. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem elvárás. Ugyanilyen vagyok.
2020. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, 23 évesen egy barátom van, telefonon tartjuk a kapcsolatot. Muterom elég idős, családi vállalkozást viszem, külön élek. Sport, könyvek amitől jól érzem magam. Nincs időm hulyesegekre. Ha haladsz, fejlődsz, alakító magadat, akkor miért gond ha nincs barátod? Barátoknak semmi köze ahhoz, amit elakarsz érni, vagy még akarsz tapasztalni.
2020. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
A párom ilyen mint amit leírtál, sosem zavart, és nem okozott semmilyen problémát.
2020. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
engem ez nem zavarna
2020. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem zavar, inkább úgy mondanám, hogy rohadtul nem illünk össze. Keress magadnak visszahúzódó csajt, azzal nem lesz ilyen gond, én nem vagyok az.
2020. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj, hogy akinek nulla igénye van eljárkálni az a kapcsolatba se fog energiát fektetni. Otthon üléssel nem lehet egy kapcsolatot fenntartani, baromi gyorsan ki fog hülni. Egy kapcsolat fenntartásához nagyon is kell, hogy legyen igényed menni és élményeket szerezni.
2020. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Igen zavarja. Az említett női korcsoport a lehető legönzőbb, legfelszínesebb és legnárcisztikusabb fajta. Minél felszínesebb vagy, annál többet tudsz megpumpálni. Másra java részük alkalmatlan.
2020. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!