Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan 20-30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan 20-30 év közötti nők, akik fent vannak társkeresőn, és sikertelenek?

Figyelt kérdés
Mi az oka ennek?

2020. jún. 28. 12:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem igaz, ilyen szempontból tényleg normális vagyok. Soha nem hozom fel témaként a szexet netes ismerkedés során.
2020. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ma kíváncsiságból szétnéztem az egyik társkeresőn (nem Tinder), hogy milyen a felhozatal. Ronda vagyok (nem kövér, hanem sovány), mellé kicsit sem fotogén, szóval mondhatnám, ha fenn lennék, hogy én emiatt vagyok sikertelen. De azért nem 100%-ig... 25-45 év közé állítottam be a szűrőt + a megye, és még így is alig akadt normális. Nem, nem a jóképűségről van szó, az nyilván nem szempont rondaként. De amikor nem simán csúnya, hanem kicsit vagy nagyon torz, illetve látszik rajta, hogy fejben valami nagyon nincs rendben, bemutatkozás nincs vagy csapnivalóan megfogalmazva, zéró helyesírással, akkor ott már nem feltétlenül rajtam múlik/miattam bukik a dolog... El tudom képzelni, hogy van még más nő is, aki hasonló cipőben jár, főleg aki nem Bp-n él.
2020. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
11-es. Ha nem is hozod fel a szex témát, de remélem azt sem csinálod, hogy egy kép és egy pár mondat után már nagyon szerelmes vagy. De ha te nem ilyen vagy, akkor bocsi. 12-es, igen, ez is egy szempomt, de hidd el, sokkal több esélye van egy nem kimondottan fotogén személynek intelligenciával, mint egy előnyös külsejű férfinak zéró iq-val.
2020. jún. 28. 13:11
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
#13 nem, nem leszek szerelmes egy kép és pár mondat után.
2020. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%

5-ös vagyok, a 13-as komment tökéletesen leírja a másik végletet.

Mikor az első jól siketült beszélgetés után úgy csinál a másik fél, mintha egy pár lennénk.

Elvárja, hogy 0-24ben legyek elérhető, perceken belül válaszoljak és ha olyanja van és épp nagyon ráér, akkor chateljünk, tök mindegy hol vagyok mit csinálok.

Volt aki azon bedurcizott, hogy vezetés közben, vagy a munkám rovására nem voltam hajlandó chatelni 🤷‍♀️

2020. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%
#15 és vannak a két véglet között lévő férfiak is.
2020. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is így vagyok, de maga a férfi felhozatal nem túl jó. 😀 Aki normális és okés az már rég foglalt vagy nem neten ismerkedik hanem a környezetében (tapasztalat).

27 N

2020. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
12%

"Aki normális és okés az már rég foglalt"

Ez csak kifogás!


"vagy nem neten ismerkedik hanem a környezetében"

Ez már sokkal inkább igaz. Élőben látod a reakcióit és eszerint tudod alakítani a dolgokat. Meg amúgy is. Most látsz egy napokig állítgatott agyonsminkelt/retusált képet aztán élőben meg a szeme sem áll jól. Hang, illat, stb. egyből lejön hogy jó vagy sem.

2020. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
15-ös, látom te is mindig kifogtad ezeket a jómadarakat. Meg még azt szeretem, mikor egy találkozó (ami nem randi, csak ismerkedünk) után már azt gondolja, hogy kapcsolatban vagyunk. :D 17-es, én normálisnak tartom magam, ennek ellenére neten ismerkedem. Vannak, akik nem találják a párjukat, miért szalasztanám el a lehetőséget azzal, hogy nem ismerkedek interneten. Lehet, hogy nap mint nap elmegyek valaki mellett, akire amúgy nem figyeltem fel, vagy épp nem egy helyre járunk, így még lehetőség sem volt találkozni vele, vagy épp csak félénkebb a természete, így egyszerűbb online ismerkednie. Sok minden álhat a háttérben. 18-as, pont arra vannak a találkozók, hogy megtudjuk, mennyore vonzódunk a másikhoz, de vannak olyanok, akik már csak abba is beleszeretnek, hogy találkozott velük végre valaki.
2020. jún. 28. 14:19
 20/28 anonim ***** válasza:
36%

Lehet szidni a férfiakat, de valójában a sikertelen nő egyedül és kizárólag önmaga tehet a sikertelenségéről. Szerintetek egy sikeres lány vagy nő nem kap farok fotókat? Nem füttyögnek utána suhancok, építőipari segédmunkások? Ők nem kapnak szexuális ajánlatokat? Őket nem nézik meg 40 feletti fogatlan igénytelen, alkoholista palik?

De, ezeket ugyanúgy megkapják mint ti. A különbség az, hogy őket a "normális férfiak" is keresik és 1-2 taplóra több tucat normális férfi jut. Ezek a nők pedig velük foglalkoznak, a taplókat meg ignorálják. Ennyi a titok.

2020. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!