Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többször lekoptattam a pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször lekoptattam a pasit de most meggondoltam magam, lehet még esélyem nála? Hogy keltsem fel a figyelmét újra?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi aki hónapokig fűzött, többször elhívott randira de mindig nemet mondtam neki(mert nem voltam túl az exemen,ő meg közben csajozott össze vissza amit dierk előttem hangoztatott volt hogy előttem fűzte a lányokat így nem is bíztam meg benne) mindenféle variációt felajánlott, mondta legyek akkor csak addig vele amíg nem találok jobbat, csak érezzük jól magunkat stb.

Volt hogy össze kaptunk és azt mondta lesz ez még fordítva is hogy én fogok ő utána futni,de ő akkor is ott lesz nem kellene sokat könyörögnöm neki, és hát úgy tűnik kezd igaza lenni mert mostanában hogy hónapok óta nem beszéltünk egyre többször eszembe jut.Legutoljára egy lánnyal kavart és elmesélte hogy mi volt, tőlem kért tanácsot a csajhoz ezt meg is tárgyaltuk, na és azóta nem beszéltünk többet. Most vettem észre hogy ki is követett szóval veszet egy ügy ez.

Kezdetnénk ezt még tiszta lappal? Lehet ebből még valami?


2020. jún. 28. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kress mást.
2020. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Őszinteség mondjuk?


Figyelj Béla, régebben nem voltam kész egy kapcsolatra de már igen. Van kedved találkozni?

2020. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit érzel, mi az intuíciód: megérné újrázni? Ez legyen a döntőmérkőzés tétje:).
2020. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Semmi. Felejtsd el. Ha te kellettél volna neki valóban, nem kezdett volna más nőkkel.Az, hogy poénkodik, próbál téged valaki féltékennyé tenni, az egy dolog, de ez a fazon kezdett is velük. Ez egy gyenge fazon. Ezt ne felejtsd.
2020. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Mit jelent az, hogy ki is követett?
2020. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Nah ezért nem kell nőkkel ismerkedni, mert bolond az összes. Majd odajön ha akar valamit, vagy épp magánál van.
2020. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Ki is követett... LOL! Komolytalan kislány vagy te!
2020. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Vissza-nyalt a fagyi. :) Ez a hajó már elment. :)
2020. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ez az, fűzögetett mást, sőt tanácsot is tőled kért hozzá. Ha összejönnél vele mindig azon pörögnél na vajon most kit fűz. Az ilyenek csak örömöket élnek át nőkkel az ágyban, kapcsolatra alkalmatlanok. De rajtad múlik vállalsz e ilyen "terhet".
2020. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja persze, nem jött össze az alfahím, jöhet a béta hím...
2020. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!