Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szimpatikus egy nő beprobal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szimpatikus egy nő beprobalkozzon az ember vagy nem?

Figyelt kérdés

Elsőnek hülyén hangzik, de ha valaki szimpatikus azzal szeretnék mondjuk haverkodni is akár, de ha beprobalkozom akkor annak is vége, kínos utánna az egész. Na most ha nincs kapcsolata az embernek, legalább számára kedves lányokkal tudjon jóba lenni egy-kettővel nem?


Eleve más a protokoll is, ha haver a lány, nem hívom úgy hogy ketten legyünk, sőt alapvetően nem hívom sehova, nem írok rá, csak nagyon ritkán és nem beszélek vele sokat, ne zavarjam. Élőben pedig nincs közeledés úgy, utalgatas stb.


Na most ha tetszene valaki próbálnék ennél többet, de ha nem viszonzott akkor mondom vége az egész viszonyának, mert egy idegesítő, nyomulos gec/// leszel.


Azért fontos, mert volt egy lány akinel bekepzeltem hogy én vagyok a képben és elvesztettem miatta, kB. egy év volt amire megemesztettem. Nem akarok még egy ilyet.



2020. jún. 29. 00:23
A kérdező szavazást indított:
Becsüld meg a szimpatikus lányokat
Lesz, ami lesz, próbálkozz, nagy eséllyel elveszted
Hagyd őket
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha már úgy tekintesz rá, hogy lehet több, akkor próbálkozz, ha látod rajta is, hogy nem vagy közömbös. Figyeld a jeleket. Ha lesz csajod, a barátságod más lányokkal úgyis leépül. Csak haverkodásnak meg semmi értelme.
2020. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egyszer figyeltem a jeleket, örült meglatott, tátott szájjal vigyorgott, megfogta a kezemet, elhivott bulizni, interneten olyan dolgokat rakott ki ami alapján szemelyszerint magamra ismertem, kérdeztem mindig van-e más fiú a képben azt mondta nincs.... Aztán olyan csúnyán beneztem, hogy az öngyilkosságon gondolkodtam mert nem bírtam ki, hogy nem beszélhetek vele többet.


Volt egy másik lány, az küldött pl. ilyen kacsintós flörtös gifet, azt vettem észre sokat szemezett velem, volt a lábamat birizgalta, feljött koliszobamba blabla. Akkor még toketlenebb voltam mint most, lényegtelen, megkerdeztem egy jóidovel később tudna-e segíteni a fentebbi lánynál lévén hasonló szint, van-e nála esélyem. Azt mondta nem tud segíteni, mert csak barátként tekintett rám...


Ennyit a jelekrol.

2020. jún. 29. 00:46
 3/14 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot lehet olyannal kéne tervezni aki közömbös, nem nagy veszteség, eleve jobban letudnám kezelni, hamarabb van kémia emiatt, ő sem hercegnő, ha elutasit nem számít, ha szakít nem számít... Szerintem akik szimpatikusak ott túl magasan van a léc nálam, velük kéne haverkodni csak szar így...
2020. jún. 29. 01:02
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon nagyon nagyon túl gondolod. Borzasztóan.


Szimpatikus egy lány, kezdj el vele ismerkedni. Nem csak veled, rengeteg emberrel előfordul, hogy flörtölnek vele és a vége mégis az, hogy nem lesz belőle semmi. Ezt nem kell túl dramatizálni. Élvezd, ha flörtölnek veled, nem kell házasságra gondolni rögtön.

Ezt az egész ismerkedést ne pörögd ennyire túl.

Ne elemezgess jeleket, mert a női jelek 80%át nem ismerik fel a férfiak. Tetszik akkor közeledj és kész.

2020. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Aki hónapokat flörtöl velem az miért tagadja le hogy bejöttem neki? Én megmondom ha úgy van, akkor ők miért nem vállalják? Ezt utalom a nőkben.. Nem lett belőle semmi, mert elb___ztad kész.... De így? 2 lányról beszéltem de volt több ilyen is. Mire építsek önbizalmat, ha nincs a kezemben semmi kezenfoghato? Most vagy beneztem ezeket a flörtöket vagy nem, soha nem tudom meg...

Az is lehet mindenki eddig a világon ocsmány szarnak tartott, csak szórakoztak velem, de lehet nem, kitudja? Miert nem tudhatom ismerkedés közben hogy mik az esélyeim, miért kell a játék? Én benne lennék amúgy... Csak legalább tudnám hogy nem a külsőn fog múlni, de idáig sem jutok el. Fogalmam sincs mit gondolnak rólam. Nem vagyok gondolatolvasó...

2020. jún. 29. 01:25
 6/14 A kérdező kommentje:

És mivel nem vagyok gondolatolvasó, jelelemző, maradok szerintem egyedül úgy döntöttem, finom, haverias ismerkedés, semmi félreérthetőség, kézifék a közelben ennyi. Volt lányokkal akikkel így is megromlott a viszonyom, ott gondolom azért mert nem akartam semmi férfiasat csinálni, bezzeg nyomultam volna, akkor meg az lett volna a baj.... F__zomnak hiányzik ez. Lehet a nőket is enblock elkéne felejteni, úgy se jó semmi, soha amit én csinálok.



Téma lezárva

2020. jún. 29. 01:31
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez az értelmetlen hiszti amit itt most csinálsz, na ez ami borzasztó taszító tud lenni.


Meg ez a bizonytalankodás. Érződik rajtad, hogy oké ismerkedős, flörtölős helyzet van, a csaj buliba hív, hozzád ér és (gondolom én) azonnal agyalsz, hogy na most jó vagyok nála, nem vagyok jó és különben is nyomuljak most vagy "húzzam a kéziféket" mit csináljak, hogy ne szarjam el, és most tényleg érdeklem vagy csak barátkozik, ha barátkozik akkor hogyan álljak hozzá, lehet ocsmány szarnak tart, de megérintett ez mit jelent, mindegy hagyom a francba, mert semmi nem jó úgyse.. és még tudnám sorolni.


Ha ennek csak a fele végigszalad az agyadon egy ismerkedésnél akkor volt lány, nincs lány.

Külsővel nem lehet baj, mert azt írod több lánnyal is előfordult már, hogy ismerkedésig jutottál.

Ha eljátszod, hogy nem nyomulsz, pedig szíved szerint azt tennéd, mert bejön a csaj akkor te játszmázol.

2020. jún. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mo.-n nem érdemes.
2020. jún. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Szerintem filozofálj még egy sort.
2020. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én mostanra már annyiszor pofára estem, hogy hagyom menni, nem próbálkozok be. engem ez már nem érdekel, élem az életem.
2020. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!