Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
A melóhelyemen (tudom, házinyúl, de nem közvetlen munkatárs) van egy saccperkb 40 éves férfi, nagyon meg vagyok érte őrülve. Hogyan kezdeményezzek,hogy ne legyen nyomulás?Elég közvetlen egyébként, elsőre kora harmincasnak tippeltem. Párszor beszéltünk, de elég visszautasító voltam, főleg a korkülönbség miatt (én csak 24 vagyok). Azóta nemigazán nyitott felém, én meg egy nagy balfácán vagyok. Szóval mit kéne tennem?
2020. jún. 29. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát valahogy beszédbe elegyedni vele, mondjuk közös ebédszünet, beszélgetni, puhatolózni és akkor kiderül ki mire számít a másiktól. Legyél kedves vele stb...
2020. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális 40-es pasi csak kalandként tekint 24-esre. Ilyet akarsz magadnak?


35F

2020. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk felejtsd el ha ennyire béna vagy.
2020. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

"saccperkb 40 éves férfi, nagyon meg vagyok érte őrülve."


Látom lemaradtál arról, hogy a 40+ férfiak lepukkant, vén, trotty nagypapák, akikre egy nő sem kíváncsi.

2020. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem csak a nyuszika effect miatt.
2020. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jó, de hogyan kéne beszédbe elegyedni? közös ebédszünet nincs, a munkámban teljesen önálló vagyok, ha nyiltan odamegyek az nyomulás. vagy nem?


második, igen, akár. csak az ismerkedések legelején vagyok ilyen szerencsétlen :D egyébként az is lehet, hogy a korom miatt nem érdeklődik, de ezr hogy derítsem ki?

2020. jún. 29. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Öltözz kihívóan! Mekkora mellmérettel rendelkezel?
2020. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem írsz konkrétumokat pl. Mi a munkátok ilyesmi igy talán egyszerűbb lenne tanácsot is adni.
2020. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán megy utánad..

Szóval ha lenne is köztetek bármi, maximum szexre hajtana szerintem. Maradj inkább a segg.. den! Egy jó tanács.

2020. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!