Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Mennyire probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire probléma számotokra ismerkedéskor, hogy lassan 28 éves férfiként "kölyökképű" vagyok?

Figyelt kérdés

Elég sokan mondták már rám, hogy jóval fiatalabbnak nézek ki a valós koromhoz képest. Ezzel én is tisztában vagyok: babaarc, fiatalos arcvonások. Ha növesztek borostát akkor egy fokkal jobb a helyzet. Kondizok, ezért elég izmos vagyok, a szőrt is meghagyom magamon, viszont nyilván az első dolog amit megnézünk valakin az arca. Sokszor nem is hiszik el a valós koromat ismerkedéskor. A koromhoz képest elég érettnek tartom magam, de ez ellen sajnos nem tudok mit tenni. De ez pl. a munkám során is gond szokott lenni, a legtöbbször gyakornoknak néznek :D Ez mennyire zavaró számotokra?

27 F



2020. jún. 29. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Kolyokkepukent is lehetsz jokepu is illetve ronda is, de onmagaban amugy egyaltalan nem problema.
2020. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
En 40 evesben lattam valakit, aki szinte gyerekes. Szemely szerint imadom. De sokkal extravagansabbnak erzem vele a flortolest, mint egy 15 evvel fiatalabbal.
2020. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire
2020. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem probléma, sőt én még örülök is neki, mivel nőként hasonlóan fiatalos vonásaim vannak, így nincs az az érzésem, hogy kívülről olyan, mintha egy 30 éves összejött volna egy gimissel :D
2020. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugtatóak, még ha a tapasztalat nem is ezt támasztja alá.. :D
2020. jún. 29. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hátrány. Engem is mindig 2-3 évvel fiatalabbnak szoktak nézni, de kb a családomban mindenkit. Volt aki megkérdezte hogy ment az érettségi vagy hova fogok jelentkezni. Mondtam hogy hát egész jól anno, de ősszel a harmadik évemet kezdem az egyetemen 20 évesen:D


Egyebként van ismerősöm (olyan 36-37 a pasi) aki szintén úgy hivatkozott saját magára hogy kölyökképű, de nagyon jól áll neki. 8-10 évet letagadhatna simán bár nyilván így sem öreg. Szóval valakinek jól áll, meghát egy idő után inkább előny:)

2020. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire.
2020. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!