Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is túlkínálat van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlkínálat van a férfiakból, illetve elfajzott a mai társkeresés?

Figyelt kérdés

Kb. 50 férfi jut egy nőre. Brutálisak az arányok ezekben az években. Ami a szociális platformokon megy elképesztő. Ha egy jól kinéző lány vagy, garantált, a 300+ like/követés/match akármi, a sok simp férfi miatt. És csak annyit kell tenned, hogy felkelsz. (A szép lányok reggel is, bárhogyan is szépek.) De a valós életben is ez a helyzet, elkeseredett/chad férfiak próbálkoznak brutális mennyiségben napi szinten, akár többször is egy adott lánynál. Persze csak az nem lesz elutasítva, aki kitudja szolgálni a rejtett igényeket, amiket senki nem mer reklámozni.


De ez férfi részről sem sokkal különb. Ha jól nézel ki, olyan szociális életet fogsz élni, ami másoknak elképzelhetetlen. A lányokkal bármit megtehetsz, még rommá alázva is futnak utánad. Sok lány inkább tűri, hogy alázza/csalja menő pasija, csak hogy vele lehessen. Míg egyes férfiaknak a szexért egy életen át kell fejlődni(valakinek még sokszor az is kevés), addig egy chadnak egy ujjmozdulatba telik, és házhoz jön az újabb kúrópajti. Instamodellek, brutálszép lányok melletted -> míg másnak álom, nálad ez a mindennapi dolog.



Konkrétan undorító ez az egész ami ezekben az időkben folyik. A felszínesség hihetetlen határokat ért el, egy húspiaccá változtatva a párkeresést. Már-már ciki meghitt kapcsolatban lenni. (És nem azt mondom, hogy csúnyának kel lenni, nem. Számít a szépség, de ne az alapján ítéljünk már el valakit.) Férfiak/Nők vannak besorolva egy hierarchikus rangsorba, az alapján, hogy menyire szépek mások szerint. Akik felül vannak, kb. minden szociális pluszt megkapnak, akik alul, na nekik mindenért meg kell küzdeniük.

(Éjszakai rant, nem panaszkodom, boldog párkapcsolatban élek)



2020. júl. 1. 01:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

"Kb. 50 férfi jut egy nőre"

Hogy mi van?


Amúgy igen, vannak felszínes emberek, és vannak, akik nem azok. Ez nem újdonság.

2020. júl. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nagyságrendileg ugyanannyian vannak a nők és a férfiak.


És igen, a szép embereknek sokkal könnyebb.

2020. júl. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Ez mindig így volt, csak a social media miatt előtérben van. Arról is tudomást szerzünk, ha valakinek becsípi a cipzár.

A probléma inkább az, hogy ennek akarunk már megfelelni. Például ha elutazunk már nem az számít, hogy valóban megismerjük a helyet ahova mentünk hanem az, hogy legyen szelfi a facéra.

Trendi élet, trendi emberek, az egész egy nagy takonybuborék, ami egyszer csak majd kipukkad.

És akkor aki eddig trendi volt, talán fellélegzik és felfedezi a nem trendi emberek értékeit is.

2020. júl. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Ha jól tudom, mindig a nők vannak többen, kivéve persze az olyan távoli országokat, ahol az újszülött lányokat alapból bedobják a tengerbe.

A nők számára még sokkal nehezebb társat találni, mert nem, nem a férfiakból van túlkínálat, hanem az alja pasikból. Gyengébbek próbálják meg felfedezni a FÉRFI és a PASIKA közötti különbséget.

2020. júl. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

Sokak szerint a férfi fogalma hogy legalább nettó 500 ezret keres, jóképü, humoros, extrovert a társaság központja.

Igen ilyenböl tényleg nincs sok.

2020. júl. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Rühellem "a társaság középpontja" embereket egoista önreklámozó beképzelt majmok általában


Az természetes, hogy facebookon is sok férfi üldözi a nőket végül is ez az élet rendje, hogy a nő után megy a férfiak többsége (bár ma már a nők is flörtöt kezdeményeznek simán a férfiakkal)


A szexért viszont sajnos meg kell dolgozni egy normál beállitottságú nőnél a férfinak, nem megy könnyen a dolog, randik sorozata mire összejön a dolog

(hacsaknem egy könnyűvérű ribivel vagy egy szexmániás prostival hoz össze az élet, azoknak nem kell sok szöveg meg randi)

2020. júl. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Én már ott tartok, hogy undorodom a pasiktól.

Ez a 2 szót nem beszéltünk de már szexet akar, neten a farkukat küldözgetik, élőbe rádmásznak pedig azt sem tudják ki vagy...


Engem ez annyira kiábrándított, hogy már nem is érdekelnek. Szexeljenek csak úgy, hogy az illető nevére sem kíváncsiak mert ennyi a szintük, de engem kerüljenek el jó messzire.


L/25

2020. júl. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

"Már-már ciki meghitt kapcsolatban lenni". Kérdező + #7-es. Ti nagyon rossz körökben mozoghattok. Plusz javaslok egy kis szünetet a közösségi médiában :) .

"Instamodellek, brutálszép lányok melletted -> míg másnak álom, nálad ez a mindennapi dolog." Tudom hogy sokan nem értenek velem egyet de én nem neveznék csak azért szépnek valakit mert Instagram modell. Ugye tudod hogy azok photoshop-olt képek, és annyi smink van rajtuk hogy nem látszanak az arcvonásaik? Másfelől meg a magyar lányok nagyon szépek. Nem hiszem hogy panaszkodni valója lenne annak aki magyar lányt akar. Tud válogatni, a mellett hogy mindenkinek más a szép.

Az igaz hogy a szebb embereknek sokszor előnyük van, de ez mindig így volt. De szerintem nem annyira mint gondolod. És egy szép nő és egy jóképű férfi után mindig megfordultak az utcán. Ez nem új dolog. A szépség viszont mulandó. Végül marad az amit le teszel az asztalra, és hogy milyen ember vagy.

2020. júl. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Szép nőkre biztos jut 50 férfi, de azért léteznek nem olyan dekoratív csajok is, vagy akik nem adnak annyit a külsejükre, mert nem ettől érzik jól magukat.

Na ők örülnek, ha épkézláb fickó kezdeményez egyáltalán.

2020. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerencsére nekem nincs ilyen problémám, mert hiába posztolok képeket, általában nem nyilvánosan teszem, hanem csak az ismerősöknek, illetve nem is vagyok elérhető akárkinek, szóval üzenetben se zaklatnak. Persze személyesen be szoktak találni, de legalább értékelem, hogy oda mert jönni és kulturáltan megszólítani, mert az ilyen manapság ritka. Amúgy kedvesen lepattintom őket, mert tartós kapcsolatban vagyok.
2020. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!