Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feltűnt már másnak is, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnt már másnak is, hogy a társkeresők globális szintű domina nő és szubmisszív férfi neveldék?

Figyelt kérdés

A társkereső a legfelszínesebb találmánya a 21. századnak. Kódolva van benne, hogy aki amúgy nem felszínes (nő), az is azzá válik, mint a Stanford-i börtönkísérletben a hatalommal bíró börtönőrök. Ugyanakkor a férfiak egy kis részét leszámítva (akik extrém jól néznek ki és MELLETTE esetleg még másban is nagyon kiválók, például gazdagok IS és kommunikatívak IS, tehát valóságos polihisztorok) a többieknek csak önértékelési zavarokat okoz, így egyre nagyobb mélypontra kerülnek lelkileg.


Mindenki egyre jobban beárazódik a húspiac kegyetlen szabályai szerint. A nők többsége ezáltal jól jár, mert a legtöbb nő rájön arra, hogy milyen magas minőségű férfiak érdeklődnek irántuk, így ha elég sok időt tölt ilyen oldalakon, akkor a gyerekes 30-as SPAR pénztáros nő is el fogja várni, hogy keress minimum 300 ezret meg ő traveladdict meg vidd vacsorázni meg moziba meg ide-oda, mert fél év alatt 8-10 olyan randija volt, ahol ezeket simán megkapta.


És egy idő után ez a való életre is rányomja a bélyegét, hiszen ki lenne az az ostoba nő, aki - a saját szintjétől teljesen függetlenül - ne a pénzesEBB/jobb dumásABB/jóképűBB férfit választaná inkább, mint az Átlag Józsit?


Illetve ha mégis Átlag Józsit választotta ne dobná őt egyetlen apró hibájáért, amikor folyamatosan sorban állnak a jelentkezők?


Fordítva pedig pont az ellentéte. Melyik férfi ne adná oda mindenét egy nőért, hordozná a tenyerén, tenne meg mindent érte, amikor már kellően magányos, amikor akár évekig nincs társa, amikor tudja, hogy egyetlen aprót hibázik és a nő máris lecserélte őt egy másik férfire azok közül, akik sorban állnak nála?


Így ez a kör egyre jobban gerjeszti egymást, mert a női igények egyre inkább nőnek, amíg van akár egyetlen férfi jelentkező is, aki megugorja a lécet, a férfi pedig egyre jobban hajtja a mókuskereket, hogy megfeleljen a női igényeknek és egyszer ő lehessen egy nőnél az a férfi, aki az egyetlen, aki megugrotta azt a bizonyos lecet annál az adott nőnél, így maga mögé utasítva az ÖSSZES sorban állót. És utána egyedül a férfi motivált abban, hogy meg is tartsa ezt a szintet, mert folyamatosan fenyegetve van a sorban állók által, akik bármelyik pillanatban elvehetik tőle a párját.



2020. júl. 3. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Élőben kéne ismerkedni talán, nem neten pontokba összeszedett elvarasoknak megfelelni. A nők alapból nem tudják sokszor mit akarnak, elkene felejteni ezt a netes szart.
2020. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Akik ilyen kérdéseket írnak ki, még hírből sem hallottak olyanról, hogy érzelem? Egyszerűen hülyeségeket írsz, bár egy két dolog még viszonylag reális is.
2020. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Micsoda ostobaság ez? A nők domináns, határozott férfiakat akarnak, ezen sírtok állandóan, hogy nem kell nekünk a "túl rendes" (=lúzer) srác. Döntsétek már el, mikor miért sírtok...
2020. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Van benne igazság, a kasszás Juli is összetud szedni egy mérnök informatikust ami után az lesz neki az alap mérce, ha már egyszer megkapott egy jó egzisztenciával rendelkezőt, onnantól ez neki jár, úgy gondolja. Őszinte leszek, engem is egy kicsit beszippantot a tinder olyan szempontból, hogy túl felszínes lettem, de ráeszméltem és próbálok a belső értékekre figyelni. Azt viszont felejtsd el, hogy a nők szeretik, ha első szóra ugrasz és lesed minden kívánságát. A nőnek határozott, magabiztos férfi kell. Törődjön a nővel, kedveskedjen, de ne görcsösen azért, hogy megtartsa.
2020. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
1,5-szer annyit keresek, mint a barátom, de cseppet sem kell attól tartania, hogy elhagyom egy tehetősebb pasiért. Ahogy a 2-es is írta, érzelmeim vannak iránta, szerelmes vagyok belé. Mindent felesben fizetünk, pokolian érezném magam, ha a kitartottja lennék.
2020. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Az általad említett börtönkisérlet manipulálva volt, pár éve kiderült. Csak szólok.

[link]

2020. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Na megint egy agyatlan hülyegyerek rinyál.
2020. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

A határozott és az egoista között az a különbség, hogy ez első mögött tudás van, addig a másodiknak meg csak nagy arca. Ettől függetlenül lehetséges, hogy az egoista jobban el tudja magát adni, és ezt a kockázatot fel kell vállalniuk a nőknek.


Amit én észrevettem, hogy a többség a társkeresőket egyfajta inkognitóból félredughatok, vagy estére felszedek egy nőt akit megdughatok kategóriába sorolják. Kamu fotók, kamu jellemzések, kamu életek a szexért.


Nekem a szánalmas és az időpazarlás ötvözete, többek között azért is, mert sokkal többnek tartom magam annál, hogy egy ilyen moslék helyen áruljam magam. Mi a garancia arra, hogy akivel beszélek csak velem tartja a kapcsolatot? Konkrétan semmi.


A férfiak 99%-a is szánni való, két nap után már nekem volt kínos amit ott lerendeztek.


- "XY" vagyok, szimpatikusnak tűnsz, meg szeretnélek ismerni.

- Szex nálad vagy nálam?


Kb. ennyi a felhozatal, se ötlet, se valami plussz, se kreativitás. Ja, és ekkor még a külsőről nem is beszéltem. Amikor naponta 30 ilyen levelet kap az ember, ez még arra sem jó, hogy önbizalmat növeljen. Majd egy hét után le is csengett az érdeklődés, a férfifelhozatal 90%-a megpróbált felszedni, de nulla kitartás, egy sablon levél és ennyi. Könyörgöm, kit érdekel hogy van kutyád? Meg hogy tudsz rántott húst sütni? Ezt majd mond el akkor, ha már együtt vagyunk.


Én az ilyen levelek második mondata után már ásítozom, és el se olvasom.

Tényleg elcseszték a férfiak hogy ennyire alárendelté váltak, nem szabad ilyen görcsösen akarni a nőket.


Én egy intelligensen flegma, játékos és nyitott levélre vágyom... én is írtam már rá férfire, ő vissza is írt, de ugyancsak unalmasnak tartottam.

2020. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8-as, ez azért erős. "Kit érdekel, hogy van kutyája meg rántothúst tud sütni" Azért gondolj már bele két idegennek első körben valamiről beszélgetni kell és a férfiaknak sem egyszerű egy idegen nőnek a nagyszabású terveiről beszélni, vagy bizalmas dolgokról. Én pont az állásinterjú típusú előbeszélgetéseket nem szeretem. Ha van kutyája akiről gondoskodik az már plusz pont, meg ha megéhezik nem fut egyből az anyjához főttételért jobban értékelhető.
2020. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Bírom ezt hogy nyavajognak a nők, mert alárendelté válunk, nem vagyunk férfiasak határozottan, futunk utanatok blabla. De közben meg az az oka, hogy ti teszitek magatokat olyan magas lécre, hogy a férfi nem kvázi leertekoldott, nem hogy domináljon. A másik amikor határozottabb, dominansabb vagy és elkezd a csaj hisztizni, hogy nem úgy gondolta, ő mást akar, az a legjobb. 😅


"A határozott és az egoista között az a különbség, hogy ez első mögött tudás van,"


Ez egy régi, baromság a nőknél, minél többet tudsz igazából annál inkább elvagy veszve, annál inkább szerény vagy, mert annál inkább tudod mennyire sebezhető vagy te is, mennyire nem te vagy a világ kib__zott közepe.

2020. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!