Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van, aki elhiszi, hogy kisport...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki elhiszi, hogy kisportolt, intelligens, anyagilag jól álló, kommunikatív és aktívan próbálkozó férfiak csak azért nem találnak társat, mert nem elég helyes az arcuk?

Figyelt kérdés

Ilyen nem létezik...


Ki veszi ezt be?



2020. júl. 3. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Azok a kulcsszavak. :D
2020. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Onnantól kezdve, hogy nem vagy jóképű, a legtöbb nő számára nem is létezel.
2020. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Ez teljesen így van.


De te biztos valami mesevilágból jöttél

2020. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugyan már, nálatok kizáró, ha a csajnak nem szép az arca. A fenti tulajdonságokkal bíró férfiakra repülnek a csajok, nem kell modell arcúnak lenni. Nem tudom miért kell az arcra fogni, csak úgy nem találhat párt egy ilyen pasi, ha extrém bunkó.
2020. júl. 3. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Incel nő vagy? :DDDDDd
2020. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, mert így van.
2020. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A fenti tulajdonságokkal bíró férfiakra repülnek a csajok"


Jaja, csak úgy repülnek. A fent említett urak lesznek azok, akikkel a nők végül kényszerűségből megállapodnak, _miután_ belátták, hogy náluk jobban kinéző pasit nem tudnak fogni.

2020. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan voltam olyan helyzetben, hogy visszautasítottam ilyen férfit, amilyen a leírásban szerepel.. pedig nem volt ronda amúgy, csak valahogy nem fogott meg, nem vonzódtam hozzá. Az illetōnek alapból nehezen ment a párkeresés, bár nem mondom, hogy esélytelen, s ne találna társat, hisz anno én is majdnem esélyt adtam.
2020. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Majdnem...


Nekem is majdnem megvolt az összes jó nő a világon. *picard fej*

2020. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden stimmel azt leszámítva, hogy anyagilag azért állok jól, mert nem látszik rajtam és nem úgy megyek oda ismerkedni, hogy 5 budapesti ingatlannal rendelkezem, amiket kiadok albérletbe, szóval előfordult már nem egyszer, hogy elvéreztem vagy azon, hogy nincs autóm, vagy azon, hogy mamahotelben lakom. Volt, mikor az egyik ingatlanomban éltem, de nekem nem éri meg havi plusz 150-200 ezertől elesnem, hogy egy üres lakásban egyedül lakjak mert akkor úgy mennyivel menőbb vagyok.


A családi házban külön lakrészem van és szeretem a zöldövezetet.


Ami talán bosszant az egészben, hogy a nők valahogy annyira el vannak kényelmesedve, hogy nem is kíváncsiak a részletekre, mint a rögtönítélő bíróság. Egy rossz mondat, kuka és jöhet a következő.

2020. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!