Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell udvarolni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ciki manapság, de 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Eddig nem is nagyon foglalkoztam vele, úgy voltam, hogy majd úgyis lesz egyszer viszont az utóbbi időben egyre jobban érzem, hogy szükségem van valakire akit szerethetek. NEm beszélve arról, hogy akármikor szóbakerül én vagyok az egyetlen aki csak egy ,,nincs"-et tudok oda bökni, miközben mások már boldogok és látom, hogy már nekik kínos, hogy ennyire kilógok a sorból. Sosem voltam a lányok kedvence, sem a társaság közepe. Eljárok egy edzőpályára minden nap edzeni, de oda nagyrészt csak fiatalabbak járnak, lányok csak néha-néha és nekik már van barátjuk vagy levegőnek néznek. Illetve dolgozni is járok, diákmunkára, de ott is nagyrészt ilyenek vannak. Sose volt olyan akitől ,,tanulhattam" volna(apám alkoholista volt és nem foglalkozott velem), így kb semmit se tudok arról, hogy hogyan kell elkezdeni. Vagy egyáltalán hol...? A környezetemben a fiúknak szinte semmit se kellett tenniük a párkapcsolatért, mindig kialakult. Viszont nekem muszáj, mert senki se érdeklődik felém, sose volt olyan, hogy valaki legalább szimpatikusnak tartott vagy beszélgetést kezdeményezett volna.


A lányok/fiúk véleménye egyaránt érdekelne.



2020. júl. 3. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos ez nem így működik. Meg leszek dobálva itt, de az élet nem egy film, ahol ha "hiszünk benne, bármit elérhetünk az életben" vagy a jótett és küzdelem elnyeri jutalmát. Ha eddig nem ment, akkor vagy erőlteted majd, ami elvileg teljes bukás, vagy hagyod, ami egyértelműen maga után vonja, hogy ezután se lesz semmi, mert ha olyan lennél külsőre, aki vonzó-jóképű vagy bármi, akkor már lett volna olyan aki vagy próbálkozik nálad, vagy eléri, hogy te nála.


De ilyen eddig nem volt - már nem is lesz. Döntsd el, fontos-e ez neked annyira, hogy a nehezebb utat járva összeszedj valamit, amiért ezerszer többet fogsz dolgozni, mint a fentebb írt srácok, és akkor se nagyon lesznek tartósak, vagy hagyod a fenébe, de utána ne rinyálj. Harmadik opció még a vakszerencse lehet, de ebben bízni, nem jó taktika.

2020. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az élet nem egy film, tény, de a te hozzászólásodból kb azt lehet leszűrni, hogy ha 20 éves koráig nem volt barátnője, akkor már nem is lehet, legfeljebb vért izzadva, de az sem fog sokáog tartani; ez pedig egyszerűen nem igaz.
2020. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"de az sem fog sokáog tartani"


Na jó, ez a része tényleg túlzás és ezt elrontottam. De a vért izzadva rész sajnos igaz... Én se vidámkodok emiatt.

2020. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tanulsz még gondolom, ha azt írtad, hogy diákmunkán vagy. Iskolában valami lány? Szomszédságban esetleg?

Legyél nyitott a dolgokra.

Viszont ne azért akarj kapcsolatot mert "20 évesen már ciki hogy nincs, a többinek meg van". Azért akarj barátnőt mert szuper érzés ha szeretsz és szeretve vagy.

Én 25 évesen jöttem össze életem első fiújával. Előtte még egy randin se voltam. Azóta már el is jegyzett, tervezzük az esküvőt.

2020. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. júl. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Udvarolni sehogy. Azzal csak elvágod magad. A mai lányokat udvarlás helyett jól meg kell ba szni. A szóhasználat szándékos, hiszen azt szeretik, nem a szeretkezést.
2020. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es: Az miénkben, de még a környező utcákban sincsenek lányok. Egyetemen rengetegen vagyunk nagyon nehéz ismerkedni, nekem legalábbis. Nincs sok barátom, akik meg vannak velük nem nagyon tudok elmenni sehová se, mert sosincs kedvük. Így meg esélyem sincs ismerkedni kb. mert nincs kivel elmenni sehová se.
2020. júl. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!