Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mára ismét egy rossz tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mára ismét egy rossz tapasztalat a nőktől. Hasonló cipőben jár még valaki?

Figyelt kérdés

Megüzeni nekem vagányan és talpraesetten a nő, hogy nincsenek igényei a pénzben, nem érdekli a pénz. Csak nyögés nélkül bírjam el az 56 kilóját, meg vágjam le nála füvet. Mint egy talpraesett , normális nő.

Aztán üzen kettőt, ami miután eltűnik, mint eb a szaharában, ezzel már bizalmatlanságot kelt.

Aztán egy adott üzenetre érdekes módon visszatér, megmagyarázza mennyi mindent csinált aznap, holott az előző két üzenetében ezt sehol nem fejtette ki.


Még csak nem is utalt rá. Ahhoz képest, amilyen vagányan fellépett , állítólagosan 23 éves létére, 2 napon belül, azaz mára visszament egy 13 éves szintjére. Aztán felmondta a szolgálatot, hisztigépezetben.

2 nap alatt a női nem tagja fordult 360 fokot.

Először fellépett vagányan, majd visszament hisztis gyerekkorba, aztán még neki állt feljebb.

Ez az újkori psziché. légből kapott infónak felmutatja önmagát, hogy felhívja magára figyelmet, de tisztába sincsen azzal, hogy mit vállal, vagy mit akar.


Aztán hisztizik, magyarázkodik és keresi a kifogásokat.



#problémák, nők
2020. júl. 4. 20:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Jobban jár nélküled.
2020. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, de milyen mentékis betegségben szenvedsz?
2020. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 The Dead and Dreaming ***** válasza:
92%
Tudom, hogy magyarul van írva a kérdés, de képtelen vagyok felfogni, hogy gyakorlatilag miről írnak benne.
2020. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy beteg ember, szót sem érdemel. Nem is értem, miért vagy ennyire kiborulva..
2020. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

1: Miért? fejtsd ki!


2: Te milyen betegségeben szenvedsz?


3--Arról írok, hogy a kedves hölgy, olyan stílussal állt neki a dolgoknak, amelyre kellő mértékben kapott viszonzást, amit már nem tudott felfogni, ergó meghazudtolta önmagát. Csak nagyot mondott, az arca volt nagy , de semmi több és csak az időmet rabolta.

2020. júl. 4. 20:09
 6/29 A kérdező kommentje:
4: te beteg vagy?
2020. júl. 4. 20:10
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is beteg a kérdező. Pl ahogy leírta mitől talpraesett egy nő, az mindent vitt. Szóval le kell nyírni a füvet nála, és akkor talpraesett. Aztán mégse. És még dolgozik is, nem írogat egész nap, akkor mégse tapraesett.
2020. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem értitek. lehet, hogy túlhamarkodottan lett leírva. Én részletet árultam el.

De szerintem nagyon is érthető, hogy miről van szó. Nem ott bukik, ahol te írod!

Hanem ott, hogy én miért nem vagyok mát ott a nőnél, ha ő ilyet vetett fel!

2020. júl. 4. 20:27
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha 360 ° ot fordult, akkor ugyanolyan mint volt. 180 ° -ra gondoltál. Üdv egy mérnök hallgató.
2020. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Remélem érted, hogy pszichésen bolond nők is mondanak nagyokat, aztán 2 nap alatt változnak.
2020. júl. 4. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!