Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes társkeresőn miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkeresőn miért írkálnak komoly kapcsolatot kereső nőkre olyan férfiak, aki nem azt keresnek?

Figyelt kérdés
Már nem tudom egyértelműbben kiírni, hogy: CSAK KOMOLY TÁRSAT KERESEK.És mégis írnak ezek tömegével. Mire számítanak?

2020. júl. 4. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Puncira számítanak.
2020. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Egy könnyű kalandra, szeretoi kapcsolatra
2020. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%

Nem nagyon kihívók a képeid, azt félre értik a pasik!

Bár az egyáltalán félre értés?🙄

2020. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Barátkozni szeretnének.
2020. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert szexpartnert vagy 1 éjszakás kalandot akarnak. Megpróbálják veled elhitetni, hogy ők komolyat keresnek, pedig csak jól meg akarnak paszni.
2020. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

A Bank épületére is kiírhatnák: "Bankrablók kíméljenek" - viccnek jó volna. Egyetlen kivétel a Gringotts, ahol egész jópofa verset írtak ki a koboldok - de ők komolyan is gondolták. Itt a baj. Kiírja az adott nő ezt a dumát, aztán lazán hagyja magát elcsábítani egy olyantól akiről lerí, hogy nem gondolkodik hosszabb kapcsolatban. Pedig simán megtehetné, hogy elzavarja, de hát... "ő maga sem érti", hogyan történhetett ez. ??? Vizet prédikál és bort iszik aki ilyen.



Persze két ember kell ehhez, a férfi fél ugyanúgy hazudik és még jellemtelen is adott esetben, de egy olyan nőnél komolyan gondolja a kiírt komolyságot az átlát rajtuk. A többiek csak kiírják, mert jól hangzik.

2020. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Én tucatnyi embertől azt hallottam hogy akár kamu a kiírás akár tényleg komoly kapcsolatot keresnek az ilyesmit kiírók, vevők a gyors szexre. Persze ezek a srácok rendre azok a kategóriák akiket a nők akartak inkább megfogni és nem fordítva. Elképzelhető hogy úgy indultak neki :“ jó induljunk kötetlen kalanddal az ő kívánalmai szerint és x számú éjszaka után úgyis rájön hogy én vagyok az igazi számára“ aztán a nők mégis benézik
2020. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Próbálkoznak.


Igen, bárkinél.

2020. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Tapasztalat: NEM OLVASNAK!

Krvára leszrják, hogy mit akar a nő!

Egy dolgot éreznek: ŐK AKARJÁK A NŐT!

Semmi más nem érdekli őket ezen az egyen kívül.

Magyarul: bunkó.

2020. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Próba-cseresznye:)
2020. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!