Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, járnátok egy olyan 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok egy olyan 29 éves férfival, akit 1 éve dobott ki élete szerelme és azóta kb. minden nap iszik alkoholt, legtöbbször részegre issza magát?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Dobott a Pamacs?
2020. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dobott a lány, mert a munkahelyén megismert egy olyan férfit, aki nagyon szimpatikus volt neki és belém már nem volt szerelmes. Azóta vagyok alkoholista.
2020. júl. 4. 22:23
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem alkoholista vagy te hanem önsorsrontó.

De ne ess kétségbe, mert ha így folytatod rendes alkoholista leszel, de onnan nem sokan jönnek vissza. 🙂

Majd neharagudj ha nem adok aprót kevertre.

2020. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jönnék ossze alkoholistával.
2020. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem MÉG nem számítasz alkoholistának.


Egyébként sosem jelent jót, ha valaki még annyira nincs túl az exen, hogy azóta siránkozik és iszik utána. Ezáltal én sosem érezném úgy, hogy én vagyok az 1. számú nő az adott férfi életében, maximum az ex árnyéka. Ezért a nemre mentem.

2020. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyűlölöm az alkoholistákat. Akinek van tartása, az semmilyen körülmények között nem fordul az alkoholhoz. Nekem most egy családtagom lett nagy beteg (majdnem meghalt), mégse iszok, pedig hatalmas traumán mentem keresztül.

Tehát semmiképp nem jönnék össze iszákos "férfivel". Undorító, gyenge, jellemtelen ember az ilyen.

2020. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:( Pedig szerelmes akarok lenni, újra. 1 nap alatt eldobnám az alkoholt, ha újra halálosan szerelmes lehetnék
2020. júl. 4. 22:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Esélyt se adnék ilyen gyenge jellemű embernek.
2020. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Balázska 2.0?

Egyébként nem. Először legyél túl az exen, és nem mellesleg hozd rendbe saját magadat(!!!), utána kezdj bele egy új kapcsolatba.

2020. júl. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kamu a kérdés!


De én inkább tönkre tenném a csaj életét, hogy érezze a törődést mint hogy ez miatt igyak!

2020. júl. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!