Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok párt, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok párt, ezért depressziós vagyok? (Depressziós vagyok, ezért nem találok párt?) Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Elég reménytelen ördögi körben vagyok benne.

Energiám nincsen, hogy bárhova is eljárjak, néha az is nehézséget okoz, hogy egyáltalán kikeljek az ágyból vagy elmenjek a boltig.

A munkám olyan, hogy otthonról végzem, így viszont teljesen magamba fordultam. A korábbi barátságok, egyetemi évfolyamtársi kapcsolatok elhalványultak, max nagy ritkán találkozunk.

Az otthoni munka eleinte jónak tűnt, nem gondoltam volna, hogy ennyire elhidegülök a külvilágtól tőle.

Már több éve nem volt kapcsolatom, igényem lenne rá,de mivel teljesen bedepiztem, így nem látom az esélyét. Valakinek vagy valaminek először ki kéne rángatnia ebből az állapotból gondolom.



2020. júl. 4. 23:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el közösségbe járni. Barátok, sport, hobbi, vagy válts munkát
2020. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%

Ha férfi vagy, akkor megette a fene az egészet. Neked lőttek.

Ha nő, akkor csak ne fordulj be, néha nézz rá a férfiakra, esetleg regisztrálj társkeresőre, és meglátod, egycsapásra találsz párt.

2020. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A nemedet és korodat megkérdezhetem?
2020. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
28/F
2020. júl. 5. 00:04
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Van elég megtakarításod? Képes vagy egy életképtelen embert eltartani magadon kívül? Van elég szabadidőd mást szórakoztatni? Csak ebben az esetben keress "nőt". Ez a szórakozás egyik formája lett. Ezek nem emberek, ne úgy nézz rájuk, hanem úgy ahogy írom. Máshogy fogod látni...
2020. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%

5-ösnek sajnos igaza van...

Csak nézz fel ide néha, meglátod milyenek a nők. Én a GYK olvasásától utáltam meg a nőket, mert itt őszintén megosztják a gondolataikat, nem fogják vissza maguk, mint a való életben.

2020. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos ilyenek...... Bármit mondanak hazugság, kizárólag az egyéni kicsinyes önös érdek. Bevállalod? Neked kell eldönteni, utána oda áll ám, "ő jogot formál rá, hogy te.....".
2020. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Keress egy temet, ami reggel 6-kor nyit 2-2,5 óra bőségesen elég, és minden nap menj le.Kevesen lesznek az utcán is, és a teremben is. Nehéz lesz a kimozdulás-szó szerint meg kell majd erőszakolnod magad, hogy menj, de 1 hónap után sokkal jobban leszel és szép apránként meg fogsz erősödni. Utána meg tudsz melózni, csak az esti lefekvésre kell összpontosítanod, ami nem lehet 10 óránál később. Oké most nyár van, és ha bírod a kevés alvást, akkor tovább is lehet, de télen érdemes ezt betartani.
2020. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
*lesznek az utcán is, és a teremben is.Kevesebb emberrel jobb kezdeni kifelé menet..
2020. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Szabadidőm van elég, csak nincs kivel megosztani, így maradnak a sorozatok meg a videójátékok. Megtakarításom is bőven van(mert nincs mire elkölteni), max utazásokra szoktam, éves szinten 2-3x elmegyek valahova külföldre társasággal, ahol jól érzem magam, de ez mindössze néhány nap az évből, utána mindenki megy a dolgára.

Nekem nincs rossz tapasztalatom a nőkkel, általában be szoktam jönni nekik, csak így, hogy nem nagyon találkozom senkivel, nem nagy az esély, h lesz bármi is.

2020. júl. 5. 00:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!