Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos férfi ismerősök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos férfi ismerősök miért szeretnék szemétkedni pl azzal,hogy én is ismertem apárodat anno szexuálisan stb?

Figyelt kérdés
A következő a lényeg. Egy településen élünk/ékek,és kialakult egy kapcsolatom bizonyos nővel. Azóta csak azt hallom innen onnan,hogy milyen klassz az ágyba a nő,ő hamarabb ismerte már,jól jártam vele,gyönyörű teste van stb. Az exe mi a faszt dumál róla mindenkinek minden ismerősi körének? Minek? Mi köze van már hozzá?

#Volt társ
2020. júl. 5. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez a borzasztó suttyó nekemelőbbmegvót faszméregetés... A nemlétező magasabb poziciójának ad hangot h te már csak az ő használt nőjét kapod meg. 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2020. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de mi ebben a kamu? Elég szűklátókörű lehetsz nulla tapasztalattal.
2020. júl. 5. 15:03
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is suttyó és szánalmas, na meg látványos féltékenység is. Már nem az övé, és ezt úgy próbálja kompenzálni, hogy mondogatja, hogy “neki előbb megvolt”. Pedig ez senkit nem érdekel.
2020. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen,igen..Sajnos pont ezt érzem már,hogy egy használt nőt kaptam meg.
2020. júl. 5. 15:06
 5/17 A kérdező kommentje:
De ilyenkor mit kell tenni? Állandóan ez van az eszemben már. Ráadásul annyiban igaza van,hogy annak idején a hölgyemény őt választotta.. Most meg állítólag nekem azt mondta, hogy még bánta az akkori döntését.. Oké,elhiszem de,hogy kell elfelejteni ezt az említett rossz víziót?
2020. júl. 5. 15:10
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezek tahok. De az is, aki szerint egy nem szuz no hasznalt.
2020. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

De nehogy már ilyen suttyó csávók miatt ítéld el/dobd el a barátnőd... akkor pont elérik az ilyenek, amit akartak, hogy már a tiéd sem lesz.

Egyébként ez a legundorítóbb szexista hozzáállás. Ennyire erővel a nőnek is “megvolt” a pali, aki ilyeneket mond.

Ezenkívül az ilyen sztorik nagyon nagy része még kamu is szokott lenni. Össze se tudnám számolni, hogy hány pletyka volt a környéken, amit ilyen nagymenő “hú én aztán minden csajt megb_tam” féle csávók terjesztettek, aztán közben a fele, negyede sem volt igaz. :)

2020. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Meg azzal vagánykodik az úriember, ha anno őt választotta, akkor később is bármikor megtudja majd hódítani. Azt az elvet vallja, hogy akivel egyszer volt kapcsolata,azzal a későbbiekben is lehet.
2020. júl. 5. 15:19
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Igen a nőd használt, de hát felnőtt nő ez a normális!


Viszont a kérdésed még mindig kamu, mert egy unatkozó 14 éves vagy!

2020. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De ez a sztori igaz, mert a párom is elismerte, na meg tudja mindenki. És az igazat megvallva.. Picit csalódott vagyok. Mert anno őt választotta nem engem, pedig én is udvaroltam neki csak akkor leszart. Most olyan érzésem is van, hogy ha nincs ló jó a szamár is.
2020. júl. 5. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!