Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy azért vagyok már hat éve egyedül 36 éves férfiként, mert ha komolyra kezd fordulni a dolog, akkor azonnal elmenekülök?

Figyelt kérdés
Többször Volt olyan hogy elkezdek ismerkedni egy viszonylag szép lánnyal, tényleg csinos, nekem is bejön, akarnám is szexuálisan is mégis ha kezd komolyan esélyt adni nekem akkor azonnal elmenekülök..
2020. júl. 5. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Ja, hogy még szex előtt? Hombár vagy.
2020. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt valami szexuális kudarcod? Vagy az elköteleződéstől félsz?

Mindenesetre nem vagy szerelmes.

Mindenki fél ezektől a dolgoktól, ki jobban, ki kevésbé. A szerelem ad erőt ezeken túllépni.

2020. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem szeretnél igazán kapcsolatot, csak vadászni szeretsz. Addig érdekel valaki, míg küzdeni kell érte. Majd találsz valakit, aki tényleg megfog a személyiségével, és akkor majd tepersz utána, míg kapcsolat nem lesz.
2020. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!