Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet átlagos barátnőm úgy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet átlagos barátnőm úgy 35 évesen, hogy én is átlagos vagyok és keresek 150 ezer nettót Budapesten de van egy örökölt lakásom?

Figyelt kérdés
Ha gyerek lesz akkor a nő is mehet gyesre....
2020. júl. 6. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Átlagos külsővel, ilyen fizetés mellett nemhogy átlagos, de semmilyen barátnőd nem lehet.
2020. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1. Miért? Tesómnak is ennyi kb és van egy normális pasija..


Vagy itt kettős mérce van?

2020. júl. 6. 08:27
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2020. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

2# A tesód nőből van, nála ez máshogy működik.


150 ezer nettó pesten kb semmi, fel kellene tornásznod legalább 200+ra. Nem ártana egy autó se, valamint költőpénz mozira, kirándulásra, étteremre, stb. Ezek persze csak az alap dolgok, később nem árt elutazni valahova, ajándékot venni, ha jön a gyerek akkor ennyiből éhen fogtok halni kb.

2020. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Hogy lehet Pesten 150 ezret keresni? Ott konkrétan a kukások is többet kapnak.
2020. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért nézed le a kukásokat? Legalább valaki elviszi a szemetet és nem nekem kell. Örülnél neki ha neked kellene a szeméttelepre elkocsikázni a szarjaidat?
2020. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Ki nézte le őket? Csak a tényt közöltem, hogy 150nél ők is többet kapnak, pedig köztudottan nem egy agyonfizetett meló az övék.
2020. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4. És a nő mit rak be egy kapcsolatba?
2020. júl. 6. 11:46
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Semmit, csak elvár....

Egyébként törölgetik a hozzászólásokat, amik hasonlóak mint ez. Miért jó ez? Tipikus liberális női gondolkodás, ha nem tetszik a válasz, akkor ignoráljuk, majd sírunk h "nem foglalkozik velünk senki".

2020. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt Pécsen a kukások kifejezetten jól keresnek. Van kukás ismerősöm.

Pedagógusként pl könnyű ilyen xarul keresni.

2020. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!