Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem,a nők azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem,a nők azt mondják nem érdekli őket a lájk,és mégis,kiraknak egy képet facés társkereső csoportba,kapnak 1000 lájkot,a válaszolókat le carják,még az nap feltesznek másik 2 pucsitós képet,hozzátéve komoly kapcsolatot keresnek,?

Figyelt kérdés
másnap megint,évekig...elég egyértelmű,ellett monda ezerszer a férfiaknak hogy ne lájkolgassanak minden nőt,mert ezért tart itt az egész,de csak nem értik,mi haszna van abból hogy férfinak hogy lájkol több tucat nőt akik válaszra se méltatják?
2020. júl. 6. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy újdonságként fog hatni, de nem minden nő gondolkodik és cselekszik ugyanúgy.

Én például nagyjából két éve be se jelentkeztem a Facebook-omba, nemhogy like vadászatra induljak. Idegenek kedvelése sose érdekelt, tekintve, hogy valaki egyenesen elvárja, hogy utána még beszélgessek vele privátban (mert régebben ilyen is volt).

Nem kötelező lájkolni, azt már mindenki maga dönti el, hogy megteszi-e.

2020. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Komoly problémák ezek...
2020. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Hiába torolteted a választ, akkor is idióta vagy.
2020. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az a fajta nő vagyok, akit nem érdekel a lájk. Ennek megfelelően a profilom privát és csak az ismerősem látják, nem posztolok magamról képeket, a profilképem 8 éves és háttal vagyok rajta, soha életemben nem regisztráltam társkeresőre. Nem tűnt még fel az életed során, hogy a nők se ugyanolyanok?
2020. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
le írom megint,mert valaki direkt töröltette,nem írtam olyat hogy minden nő egyforma
2020. júl. 6. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő állított ilyent, hogy nem érdekli őt, vannak akik épp ellenkezőleg, kérlelnek, hogy dobjál nekik lájkokat.. Amúgy nem értem miért kell mindenkit egy kalap alá venni.


Nem mintha csak a nők lennének ilyen lájk vadászok....

2020. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
facebookon ismerkedni nem lehet, vagy 30 ismerős nőt kérdeztem meg erről, imsmeretlen férfinak egyik sem válaszol, mert az nem társkereső.
2020. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!