Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire baj ez, hogy problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ez, hogy problémát csinálok abból, hogy 35 évesen szinliként fáj eljárogatni ide-oda egyedül, amikor boldog (felületesen mindenki ezt mutatja) 20-on éves párokat látok csakis mindenhol? Rosszul esik kimozdulni egyedül, moziba menni, stb.

Figyelt kérdés
Régen nem volt ezzel bajom, kaptam magam és mentem mindenhová, próbálkoztam a fiatal nőknél, volt bőven sikerélményem is, meg minden. De most már ez rosszul esik, hogy ugyanazokat a köröket kell rónom, mint 8-10 éve. ÉS már nem úgy néznek a nők sem rád, mint egy vidám, fiatal 25 éves férfira, hanem egy idősödő férfira, aki vélhetően családos és gyereke van. Holott nem így van. Van még más így? Ugye a 30-as nők 90%-a elkelt vagy komoly kapcsoaltban van, aki meg nem az elbújik a 4 fal közé, vagy flúgosfutam, vagy borzalmas nagy igényei vannak (legyen hitelmentes nagy házad, 8-10 milliós autód). Ha meg maradok a 4 fal között én is, az öngól. Egyik sem jó sajnos, sokszor elgondolkozok, hogy ennyi volt a fiatalság, vége az életnek, se pár, se sok barát (az a 3-4 is már a családjával van leginkább mindig)-lehúzhatjuk a redőnyt velem hasonló korúak. Nektek mi a véleményetek?
2020. júl. 6. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nőként hasonlóan éreznék, ha egyedül eljárogatnék, de nem teszem. A korunk is hasonló. Mindig jutott kapcsolat, csak a minőségével akadtak gondok. Már úgy érzem, azt sem bánnám, ha egyedül maradnék.
2020. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első, csak így viszont biztosított az örök magány egy férfinak, ha nem jár el és nem próbálkozik. Társkeresőt hagyjkuk, volt onann 3 párom, mind flúgos volt (egyik megcsalt, másik őrülten hisztis volt, 3. meg azonnal gyereket akart, meg folyton az exéhez hasonlítgatott, hogy az mennyivel másabb volt). Ennyit erről, nőknek lehet bejön, férfinak viszont marad a való élet.
2020. júl. 6. 22:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzeted, nekem sem volt barátnőm, barátaim sem, gyakorlatilag csak a pofonokat és a keserűséget kaptam az élettől. Nem is nagyon járok el sehová, egyrészt nincsenek értelmes kikapcsolódási lehetőségek, másrészt nincs kivel, egyedül meg szar. És ha körülnézek az utcán, mindenütt boldog fiatalokat látok, miközben fölöttem elment az élet, de nem sok jóban volt részem. Úgy tűnik, neked-nekem-nekünk ennyi jutott, 30 fölött már nagyon nehéz találni valakit, főleg úgy, ha korábban sem volt senkid. A korunkbeli nők nagy része vagy tényleg kapcsolatban él, vagy már elvált, aki meg egyedülálló, az nem feltétlenül egyszerű eset. Igazából nekem az örök magány mellett az fáj, hogy miközben sokan mások élték a normális életüket, én mindenből kimaradtam, és úgy öregedtem meg, hogy nem sok jóban volt részem. Ez tényleg patthelyzet, én is el szoktam gondolkodni azon, hogy hogyan lehetne ebből kilépni, de megkeseredtem, és belefáradtam a vég nélküli és értelmetlen kitörési kísérletekbe.
2020. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem lehet kitörni, vagy borzalmasan nehéz. Ha nem vagy sikeres, és rendkívül nagydumás, hogy sok barátod legyen (akár érdek is az), akkor meg vagy lőve. Hiába voltam 8-10 éve normális, jó megjelenésű férfi, az idő vasfoga engem is megedzett (nem, nem híztam el, de az arcom már nem olyan feszes, a hajam és 10%-a ritkább, mint akkor). És rád néznek a 25-30 közötti nők akkor már nem annyira potenciális partnert lát benned a legtöbb.
2020. júl. 6. 22:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én többek között ezért sem mászkálgatok. Valahogy annyira szánalmasnak érezném így... A boldog párocskákból meg kapok eleget az arcomba a mindennapi kötelező körök során is, nincs szükségem plusz frusztrációra. Ahogy telnek az évek, egyre nehezebben viselem, hogy körülöttem mindenki rátalál a neki valóra, én meg szokás szerint egyedül r.hadok, illetve fiatalabb koromban szerencsétlenkedve kínlódtam olyannal, akivel szóba sem kellett volna állni, annyira nem passzoltunk, de hát már akkor is csak ez jutott, ez is csak nagy nehezen, erőltetve.

Ez a hajó már elment, csak arra kellene rájönni, hogyan lehetne ezt frusztrációmentesen, méltósággal viselni.

2020. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 peca1000 ***** válasza:
41%

Gyerekek fejezzétek be a rinyálást.


Addig kell a netes társkeresőn keresgélni, míg nem talál az ember olyat, akit nagyjából elképzelt.


3 csaj után feladni?


Majd összejöd a tizedikre, huszadikra.


Én is vagy 8-10 nővel találkoztam, míg összejöttem a feleségemmel


Ha nekem 44 éves, kövér, csóró pasiként sikerem van a nőknél (hiába vagyok nős) akkor mindenkinek összejöhet

2020. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 peca1000 ***** válasza:
Simán el lehet beszélgetni úgy bárkivel, hogy felkeltsd az érdeklődését
2020. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sok 40 es ismerősöm tök jól elvan, buliznak a 20-30 évesekkel, mindig más nőt visznek fel, boldogok. Persze én átlag pali vagyok, ezek meg tehetősek.
2020. júl. 6. 22:57
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez a baj! Ne legyél átlag pali kapd össze magad,oltozkodj igenyesen,legyél ambiciozus,jarjal edzeni,és ha kell akkor arcfiatalitas!

Akkor megint 25 evesnek fogsz kinezni!


Ja es hagyjad a negativ gondolatokat,meg az ilyen hulyesegeket h amelyik nő egyedul van azzal minddel van valami baj. Jól atvagod magad ezzel a palankon.


Vagy esetleg keres a sajat korosztalyodban nőt ha vonzodsz valakihez.


Mi a fontos szuper fiatal legyen vagy h jól erezd magad vele.


Oregseget mindenki ruhelli elhiheted. Ne azt nezd h mind nincs hanem azt h mit tehetsz azert h nemsoka legyen.

2020. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Arcfiatalitas. Lakashitelem van ember. 8 ev, emellett èlni jut pènzem de nem milliók. Hagyjuk, viccnek is rossz.
2020. júl. 7. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!