Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiak ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiak ti milyen elutasításokat/megalázásokat kaptatok eddig?

Figyelt kérdés

Nekem élőbe nem igazán volt még rosszabb élményem mert ott nem nagyon próbálkoztam de interneten sokszor mikor küldtem képet egyszerűen eltűntek a lányok. Rosszabb esetben mondták, hogy nagyon ronda vagyok stb.

Nektek milyen "élmenyeitek" vannak?



2020. júl. 7. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "csúnya"?

Szabálytalan?

Az is lehet vonzó.

Mindenkinek más a "csúnya".

2020. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hagyjad már hogy mindenkinek más a csúnya. Igen is létezik az a csúnya aki mindenkinek de legalább 99% nak csúnya.
2020. júl. 7. 12:39
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Megláttak a suliban és már nevettek, meg hasonlóak. A gúnyos megjegyzések, sértegetések, mindennaposak voltak középsuliban, általános iskolában is. Nem csak a nők körében nem volt sikerem, de a srácok körében sem (no homo). Ezáltal szűk baráti köröm van, akikkel csak facen tartom a kapcsolatot a nagy távolság miatt. Ha nem élnének a szüleim nemtudom mit tennék. A munkahelyi kapcsolataim sem jutnak el baráti, haveri szintig. Bár nem is törekszem rá. A cégesbulikat is kerülöm. Inkább otthon pihenek. Társkeresőt nem használok.
2020. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Olyan volt hogy mondta a csaj hogy nem tetszem neki, de mivel anyagilag támogatom így velem lesz!


Nyilván nem a legjobb ezt hallani, de pénzen is lehet puncit venni 😁

2020. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Én nő vagyok, de nekem mondta már azt egy pasim lány barátja amikor bemutatott neki, hogy idézem "ezzel? De tényleg? Hát ne már, akkor már inkább a ..., de komolyan..."


Én csak pislogni tudtam a döbbenettől...

2020. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Legalább őszinte volt 😁
2020. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
5! Arcon kellett volna köpnöd olyan jó túrhásat!
2020. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
nem működik a kémia
2020. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapok, igazán, mert nem razom feleslegesen a pofonfát. Úgy november óta beesik egy-két beszolas mondjuk, van egy bőrbetegségem és eléggé leamartizált, de engem nem nagyon érdekkel mit mond egy vadidegen, inkább az hogy magammal nem vagyok kibékülve attól vagyok depressziós.
2020. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gimi 9. osztályáig (nyolcosztályosba jártam) szinte folyamatosak voltak a kisebb-nagyobb beszólások.


Tudom magamról, hogy csúnya, dagadt, unalmas, értéktelen vagyok, de ma már kevésbé érdekelnek az emberek. Ilyen vagyok, és kész.


20F

2020. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!