Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Különb és fel lehet nézni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különb és fel lehet nézni egy olyan férfira akinek nagyon magasak az elvárásai, de inkább örökké egyedül marad minthogy leadná az igényeit? (pl. Csúnya férfi bomba lányt akar)

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért felnézni valakire, mert magasak az elvárásai? Nem!


F

2020. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Inkább szánalmas.
2020. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki így dönt, szíve joga, de ebben semmi tiszteletre méltó nincs. Mivel a kérdés is már azt mutatja, hogy ezt is csak azért tenné az illető hogy mások (gondolom főleg a nők) jobb véleménnyel legyenek róla, inkább tovább gurul a lejtőn. Lehet szimplán csak jobb célokat kéne kitűzni az életben, minthogy bomba lánnyal legyen.
2020. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

MINDIG, és MINDENBEN, le kell adni az elvárásokból!


SOSEM leszel menő pilóta a Bahamákon.

SOSEM lesz tengerparti luxusvillád.

SOSEM lesz Ferrari a garázsodban.

SOSEM lesz bikinimodell, ex-balerina barátnőd.


Ennyi!

2020. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem kirívóan tiszteletre méltó, de szerintem jobb, mint azok a férfiak, akiknek tökmindegy, csak luk legyen rajta. Mondhatni normális, hogy a férfinak is legyenek elvárásai.
2020. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Igen csak a luxusvilla és Ferrari során leadott igények miatt nem bántok meg senkit. De azzal hogy modell lányt szeretnék de jó lesz nekem a kicsit duci Marika, azzal megbántom őt, mert ez ló nincs szamár is jó effektus és ezért különbb talán egy ilyen férfi mert inkább egyedül marad minthogy átvverjen egy duci Marikát
2020. júl. 7. 14:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az ésszerű elvárásokkal rendelkező férfiakat és nőket tudom tisztelni. Ne adjon le abból az elvárásából, hogy kulturált, értelmes társat akar ha ő is az, ne adjon le abból az elvárásából, hogy sportos társa legyen, ha ő is az. Olyat keressen, aki illik hozzá, akivel majd jól el tudják tölteni az időt és akivel vonzódnak egymáshoz. De ha valaki csak bikini modellekre vagy macsó tenyészménekre tud izgulni, az kb szánalmas. Mindkét nemnél.
2020. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

6.-ra a kérdezőnek.


És a csaj, ő nem adja le, amikor veled áll össze, és nem a helyi Rájengoszlig-gal?

2020. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8. De ha ő inkább rájengoszligot akar, de jó leszek neki én is, azzal ugyanúgy átver, ugyanolyan rossz ilyen formában nyilván
2020. júl. 7. 14:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Lúzer kategória.
2020. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!