Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok boldog egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok boldog egyedül?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, soha nem volt még barátom. Most lett vége a közel egy évig tartó szexkapcsolatomnak, a srác nem akart tőlem többet. Na hát én most kb 24/24órát sírok, mert nagyon hiányzik és elképesztően magányos vagyok. Néha már úgy vagyok vele, hogy mindegy hogy ki, csak legyen valaki akivel együtt lehetek. Minden barátnőmnek most kapcsolata van, amikor találkozom velük folyamatosan arról beszélnek, hogy milyen boldogok. Én meg itt vagyok 20 évesen, eddig 0 párkapcsolattal és bármit megadnék azért hogy végre legyen valakim és ne érezzem magam ennyire borzasztóan egyedül.
2020. júl. 10. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad elkeseredni. Csak 20 éves vagy. Előtted az élet. Járj minél többet társaságba, programokra, bulizni. Biztos sikerül idővel olyan pasit találnod akivel akár komolyabb kapcsolatod is kialakulhat. Csak ne görcsölj rá.
2020. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Kumus 13 éves kis csíra vagy, aki teleírja a gyakorit ilyen kamu kérdésekkel!


Nem unod még???

2020. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
legalább szexeltél már, sok nő olyan ronda hogy bottal se pöcögtetik meg.
2020. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ott követtél el hibát,hogy belementél egy szexkapcsolatban amit teljesen másként kezeltetek a sráccal. Ő nem látott bele többet, Te noráml kapcsolatra vágytál.

Tanulj belőle, és bármennyire rossz egyedül, olyan kapcsolatra törekedj ami jóval több, értékesebb ennél.

20 évesen nem kell kompromisszumot kötnöd, olyannal ismerkedj aki tényleg tetszik, és akivel kölcsönesek az érzéseitek.


Gondolom barátnőid vannak, járj el otthonról minél többet, beszélgessetek, strandoljatok, bulizzatok, sétáljatok. Ha társaságba jársz előbb-utóbb Rád talál a szerelem.

2020. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miből lehet arra következtetni, hogy nem volt szexkapcsolata. Ismerősi körben volt ismerősöm, akinek éveken át volt 17 éves korától.

Kedves Kérdező. 20 évesen fiatal vagy még, előtted az élet. Élj, bulizz, ismerkedj, ne add fel. Keress olyan dolgokat (könyvolvasás, barátokkal való kimozdulás) ami örömmel tölt el, és feltölt lelkileg.

2020. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

29 múltam. Volt már ugyan életemben "kapcsolatféleségem", de inkább hagyjuk... 🤐 Több mint 6 éve vagyok egyedül. Hidd el, sokkal rosszabb, mint 20 évesen. Neked még bármi összejöhet. Nekem lassan végleg annyi a 20-as éveimnek, elteltek így...

Ha jól sejtem, tanulsz még, főiskolás/egyetemista vagy. Ezt használd ki, mert onnan kikerülve, ha nem lesz szerencséd a munkahellyel, gyakorlatilag ellehetetlenülsz. A mai eszemmel én így tennék, nem csak várnám, hogy jöjjön, alakuljon valami, hanem aktívan rajta lennék az ügyön. Fogd fel egy kicsit úgy ezt az időszakot mint utolsó lehetőséget, mert később már tényleg sokkal nehezebb.

2020. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat barátnőim 99%-a már legalább egy "komoly" kspcsolaton túl van (1-2éves kapcsolatot értek ezalatt). Én meg senkinek sem kellek, azért nem érzem annyira jónak a helyzetem.😢😢😢 főleg hogy egy tök átlagos lány vagyok külsőleg.
2020. júl. 10. 14:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolati lehetőségek úsztak el melletted amíg te csak szexelgettél. Azt kellett volna észrevenned, hogy ezzel a kapcsolattal nem nevezhető dologgal mennyi időd ment el.
2020. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Mert te is elhiszed az agymosó marketinget hogy a TE boldogságod attól függ hogy van e veled egy másik személy. Pedig ez hazugság.

Ezt bizonyítandó az általam ismeret emberek 90%-a nem fogja fel agyilag hogy hogyan lehetséges párkapcsolat nélkül élni.


Mikor ez egyébként egy választás kérdése.

Egyébként grátisz hogy pont olyanok nem értik akiknek csak szar kapcsolatuk volt életükben.

Pl 1 kolléganőm megtapasztalta az ütve szeretést, egy másik volt osztálytársam 3 szociopata (nem keverendő a pszichopatával) fickót fogott ki. Konkrétan el kellet hagyja az országot mert a faszi meg akarta ölni.

Van olyan aki munka kerülő pasit tartott el évekig....


Meg a gyerekkel való ilyen olyan vesződéseik.

Hát én inkább élek egyedül kösz. Legalább a saját pénzemet magamra tudom költeni.


Találja magadnak valami hobbit.

2020. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is próbálj lenyugodni. Vedd úgy hogy evvel is nyertél valamennyi tapasztalatot párkapcsolatok terén. Amúgy szerez egy hobbit amiben ki tudsz teljesedni és ezeken kersztül új embereket is megismerhetsz. És járj társaságban minél többször:) ha szeretnéd Én még szívesen beszélek veled erről mert amúgy ismerős a szitu 22/f

2020. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!