Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg nem nyitott egy kapcsolatra? Nektek mondtak már ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, régebben mondta, hogy tetszem neki, de most teljesen elhidegült. Azt írta, hogy most nem nyitott semmilyen jellegű kapcsolatra, de ha bejövök neki akkor hogy nem?? 22l

2020. júl. 10. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem mondtak ilyet, én viszont mondtam már másnak, akiből tudtam, hogy ha nyitok, 100% több lehetett volna, ha kezdek vele.Ilyen esetben jobb az egyenesség, jobbat teszel a másik embernek.
2020. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tetszel neki, az nem mindenkinek elegendő ok. Lehet, hogy épp szakításból szedi össze magát, egészségügyi, családi, munkahelyi problémája van, és nem akar mást is terhelni ezzel.
2020. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem jössz be neki annyira, ez kamuzta hogy kopj le róla.


Keress valaki olyat aki veled akar kapcsolatot kezdeni!

2020. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen mondtak miután meg voltam már fektetve. Ritka naiv voltam ő meg ritka gyökér.
2020. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

3 Ez nem igaz.


Nem találkoztam még olyan emberrel aki ha ilyet használt volna, ez lenne mögötte.

2020. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Akkor te álomvilágban elő kicsi lány vagy, kívánom hogy soha be kelljen szembesülnöd a durva valósággal!
2020. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6 Hááát, már nem vagyok se pici, se lány, rég mondták ezt nekem:D
2020. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán nagyon naiv vagy 😘
2020. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

*Igen mondtak miután meg voltam már fektetve.


Ez sem igaz, mert ezt mindennemű kapcsolat megelőzi:)

2020. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
8 Igen. Még mindig hiszek abban, hogy létezik jó a világon, még ha milliónyi rossz is próbál körülvenni.
2020. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!