Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg iszonyatosan magasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg iszonyatosan magasak ezek az elvárások?

Figyelt kérdés

Heló!

Minap beszélgettem egy lánnyal és szóba jött a barátnős téma és ezzel együtt az "elvárások" jöttek szóba, aminél 2-3 dolgot megemlítettem és szerinte már ezzel elég magasra tettem a mércét, úgy mint a "ne cigizzen, ne legyen tetovált és ne rúgjon be minden hétvégén".

Nem ítélem el egyiket sem, ismeretségi körben is vannak ilyenek, de valahogy egyik sem vonz.

Persze tudom, hogy külsőre is belsőre is mindenkinek más tetszik, de azért említettem meg ezeket mivel ezek általánosan megfogalmazhatók.


(Regényt nem akartam írni, mert aki akar az fog tudni válaszolni ennyi alapján is és őket sem tántorítja el a 40 soros szöveg.)



2020. júl. 12. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás nálam belefér, de a másik kettőt adom. Nekem visszataszító ha egy nő minden hétvégén tacsra vágja magát, nem is mondanám nőnek, inkább lány.
2020. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ennél sokkal magasabb a mérce, mégis mindig találtam értelmes párt.
2020. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem alacsony elvásárok

N

2020. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Pár év tapasztalat és ez meg fog változni arra, hogy tudjon főzni/mosni/takarítani és legyen is rá hajlandó magától. Sajnos ma már ez nem alap, hanem luxus.
2020. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó persze, nem azt mondtam, hogy ennyiből szerelem első látásra, csak mint alapvető "igényként" fogalmazódott meg és kaptam egy olyat, hogy ezek manapság elég magas elvárások.

Azért ezeket emeltem ki mivel ezek általánosan megfogalmazhatóak, illetve efelől tehet mindenki míg mondjuk egy fekete, vagy vörös hajszínről nem, vagy arról, hogy 160 vagy 170 centi.

2020. júl. 12. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem magas elvárások, valakinek sokkal több az elvárása.
2020. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a minimum egyik része szerintem normális kapcsolatra utazva...bélyegzett marhát s hamutálat...áhhh s az alkeszesség sem megnyerő.

Ezek olyan élj a mának s fűvel fával kórok...

2020. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2020. júl. 12. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!