Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek ismerkedés, párkeresés során mennyire számít a férfi politikai beállítottsága, politikai értékrendje?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Ne legyen náci, de liberális sem!
2020. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Lényegtelen ameddig nem hangoztatják és magyaráznak meg amíg nekem más véleményem van.
2020. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha utálja a Magyar ballib oldalt, az már elöny.
2020. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Ne legyen szélsőséges és azt se bánnám, ha ritkán merülne fel a téma. Számomra sose volt ez olyan nagy szűrő, mert az sokkal fontosabb, hogy értelmes ember legyen és ne szűklátúkörű, aki a saját véleményén kívül nem vesz észre mást.

Én magamat se konzervatívnak, se liberálisnak nem tartom, mert szerintem mindkét oldalon vannak jó és rossz gondolatok. Igazából eddig egyedül Hunter Avallone vélekedésével tudtam maradéktalanul egyetérteni.

21/L

2020. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem fontos, hogy hasonlóan gondolkozzunk a világról. Legyen jól megformált véleménye és lehessen vele az élet nagy dolgairól is beszélgetni. Nem tudnék összejönni olyannal, aki vagy nem gondol semmit a környezetéről vagy annyira nagy lózungokban és ferdítésekben gondolkozik, hogy bedől a mai politikának. L
2020. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Fontos.
2020. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem fontos, ugyanis demokráciában, jogállamban, toleráns és nyitott társadalomban szeretném leélni az életemet, egy fejlődő és előrehaladó országban (ahogy szerintem minden ember ezen a Földön). Nem lennék együtt egy férfival, aki anti-demokratikus, rasszista, korrupt, stb. pártokat támogat. Hü*ének nézném, hogy a saját országának a leépítését támogatja.
2020. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

7.


Valóban, ha ez a haladás és nyitottság nem torzul el úgy, mint némelyik nyugati országban. Gondolok itt olyan túlkapásokra, minthogy az újságban kötelező nagybetűvel írni a "fekete" kifejezést vagy a svédek gender-őrületének időnkénti kilengéseire. De említhető az ausztrálok harca a jelzőlámpa-emberke ellen, vagy a muzulmánok lábát puszilgató pápa is.

2020. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

A főbb kérdésekben nekem fontos, hogy egyetértsünk. Ezek főleg erkölcsi és világnézeti kérdések, nem is feltétlen politikai.

Ha nem 100%-osan ugyanazt gondoljuk a kisebb dolgokban, akkor az nem gond, de az fontos, hogy legyen a másiknak vitakultúrája.

2020. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

#8 A svédeknek legalább van egy víziójuk és próbálkoznak még ha néha túlzásokba is esnek. Bár svéd színvonalú közoktatásban részesülne az én gyermekem is.

Bár a covid helyzetet egész Európa hasonló színvonalon kezelte volna, mint a svédek, ahol nem zártak be az általános iskolák és a munkahelyek.

2020. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!