Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mas embernek is elege van mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas embernek is elege van mar ebből ?

Figyelt kérdés

En minden nőnek esélyt adtam.Legyen csúnya vagy 1 keze,kövér vagy alkoholista,Meg 1 alkoholista prostit is pátyolgattam.Mindig irta,h jövő hónapban kiteszik albérletből mert mar nem tudja fizetni.Régen prosti is volt kis ideig,meg alkohol stb.

En meg mondtam neki,h kifizetem egész évre a tartozását vagy költözhet nálam.Hat nem tudja,nagyon jól esik neki,h ezt írom de nem akar a terhemre lenni.Vegulis azt beszeltük meg,h majd ír ha meggondolta.Na persze sosem irt többet.Vagy 100 ronda csajnak is patyolgattam a lelket es mi lett belőle? semmi...inkább maradnak egyedul mert keptelenek az ismerkedésére.Hat persze,mert aki nem Brad Pitt az mar nem is jo.

Volt 1 olyan is amelyiket mindig csalta az élettársa.Nem merte ott hagyni,mert o meg életében nem dolgozott és nem volt jövedelme.Biztosítottam,ha összejövünk mindent meg kap tőlem.Ezt,h mi járjunk egyébként az a no vetette fel.El is hagyta a pasit.Albérletbe ment,de nem hozzam persze.Velem mindig veszekedett,h keveset mutatok magamból,meg keveset beszelek vele hanghívásba.A végén meg összejött egy csajjal mert rá jött,h biszex.Vagyis így sose jellemezte magát,azt mondta,csak azzal a novel fekszik le akibe szerelmes -_- Velem 2 évig beszélgetett és hülyített,h hozzam költözik.A másikkal 2 hónap után mar összeköltözött.Persze miután szétmentek rám irt,h barátkozzunk tovább >:D

Meggyűlöltem a nőket.Mostantól ahol tudok keresztbe teszek nekik.A csúnya nőknek oda írom,h tényleg csúnyák bújjanak el inkább.A bajba jutott nőknek sose segítek többet.Nekik ha a külsőségek a mindenük akkor kapjak be.



2020. júl. 13. 15:06
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Kis ideig meg alkoholista is *
2020. júl. 13. 15:07
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Sajnálom, hogy megkeseredtél az életben, de biztos vagy benne, hogy erről a nők tehetnek?
2020. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Elmorzsoltam a szemem sarkába egy könnycseppet, kedves troll, a hányatott életed miatt:DD
2020. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Mert szerinted mi tükröződik belőled, ha saját bevallásod szerint csúnya, vagyis számodra nem tetsző nőkkel kezdtél? A nők érzik, ha a férfi társfüggő, neki mindegy, csak legyen mellette valaki. Ilyen személyiség mellett nagyon visszataszító tud lenni, ha még azt is elvárod, hogy minél hamarabb költözzön hozzád. Azt közvetíted, hogy egy börtönben kell élnie, ha összeköltözik veled. Azt hiszed a pénzzel minden megoldható? Sok minden igen, de te nagyon rosszul csinálod. Inkább próbálnak megállni a saját lábukon, mintsem bebörtönözzék magukat.
2020. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Miért nyalogatod a nők talpát így, ilyen módon? Ez nem fog egy nőből sem vonzalmat kiváltani. Nem volt egy normális haverod, férfi ismerősöd, mentorod vagy bárki, aki megtanítson csajozni?
2020. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ez a masik dolog...honnan veszi akarki is,h bortonben kell majd eljen? Honnan veszitek,h csunyanak tartottam valaha 1 not is.

Soha meg 1x sem voltam illetlen egy novel sem.Lehet az kellett volna legyek,egy bunko.A bonkokat csipitek mi csajok ? Az az igazi ferfi amelyik mellett kuss a nevetek,meg amelyiknek munkahelye sincs.

2020. júl. 13. 15:21
 7/24 A kérdező kommentje:

"Miért nyalogatod a nők talpát így, ilyen módon? Ez nem fog egy nőből sem vonzalmat kiváltani. Nem volt egy normális haverod, férfi ismerősöd, mentorod vagy bárki, aki megtanítson csajozni?"

-Volt egy Mentorom de neki sincs párja.Szóval valamit rosszul csinál :D

mOSTANTOL NINCS NYALOGATAS

2020. júl. 13. 15:24
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Olvasd el az első pár sort, amit írtál. És igenis, egy társfüggő ember magához akarja láncolni a párját, mint ahogy te is akarod. Kifizeted az egy éves tartozását, csak költözzön hozzád. Bármit megadsz, csak költözzön hozzád. Nagy bajok vannak veled, keress fel egy pszichológust!
2020. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

En azt akartam írni kifizetem az élbérletét 1 évre (semmit nem kérte cserebe,meg azt se,h majd vissza adja) vagy ha akar költözzön hozzam.

Felfogtad ? Menj te orvoshoz paraszt.

2020. júl. 13. 15:30
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Úristen! Ha ez komoly, akkor nagyon gyorsan keress fel egy orvost, mert te beteg vagy! A ronda csajoknak miért pátyolgatod a lelküket? Ennyire elkeseredett vagy? És ezek a csajok még lelki szemetesnek is tudtak használni? XD

"Biztosítottam, ha összejövünk, mindent megkap tőlem." Nem vagy semmi apukám. Mi az a minden, ha szabad tudni? A boldogságot nem lehet pénzésrt megvenni. Ennyire talpnyaló, szerencsétlen, megkeseredett embert nem láttam még. De erre van ez az oldal. :D

2020. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!