Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen így párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen így párkapcsolatom ha az emberek alig érdekelnek?

Figyelt kérdés
De mégis amikor meglátok egy nagyon szép lányt valahogy ott a vágy hogy jó lenne egy barátnő. Viszont nem igazán érdekelnek az emberek, tehát nem tudok közeledni, mert annyit tudnék mondani maximum hogy nagyon tetszik, de az nem elég szerintem ha nincs több bennem

2020. júl. 13. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ez alapján nem az a baj, hogy nem érdekelnek, hanem nincs önbizalmad. Azért elég más a két dolog.
2020. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aszociálisnak mondanám magam, hozzám közel álló emberekkel sem beszélek sokat.
2020. júl. 13. 16:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Így sehogy. Vannak laza kapcsolatok vagy egyéjszakás lehetőségek, azokkal tudsz esetleg élni.
2020. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez annyira igazságtalan.
2020. júl. 13. 17:06
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Fogd erre. Keress szintén hasonló lányt mint te.
2020. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
A legkevésbé sem az. Aki csak nyavalyogni tud ahelyett, hogy cselekedne, erőt venne magán, és elindulna a nagyobb ellenállás irányába, az nem érdemli meg a lehetőséget.
2020. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval 6-os hallgatlak,mit kellene tennem??
2020. júl. 13. 17:16
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Leginkább sehogy. Vegyél guminőt., azt nem érdekli, hogy érdekel-e téged, vagy sem.
2020. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8-as mi a bajod?

segítséget kértem

2020. júl. 13. 17:17
 10/15 anonim ***** válasza:
#7: magadra erőszakolni az érzést és a tudatot, és módszeresen átmosni a saját agyadat azzal, hogy igenis érdekelnek az emberek, és kihagyás nélkül 24/7 ennek megfelelően viselkedni, nem hagyni magadnak (a tudatalattidnak) időt arra, hogy elgondolkozzon azon, hogy "de hát ez nem is igaz". Olyannak lenni, mint egy Sztanyiszlavszkij-módszerrel dolgozó színész, aki éppen egy emberek iránt intenzíven érdeklődő figurát alakít. Hagyni, hogy ezzel az "eljátszott" figurával egybeolvadjon a személyiséged. #6 voltam, remélem, segítettem.
2020. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!