Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nem vagyok szép és még megnyerő személyiségem sincs?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Semmit. És nem is kell. Vannak nem szép, és nem megnyerő személyiségű férfiak is. Ne bonyokitsd az életed, mert nem bonyolult.
2020. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Reménykedni, hogy egyszer oltári nagy mázlid lesz így is, de leginkább elásni magad párkapcsolati értelemben véve.
2020. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Pénz. Az sokat dob!
2020. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez így a lehető legrosszabb kombináció. Vagy változtatsz azon, amin lehet, és így növeled az esélyeidet a pártalálásra, vagy elkezded a macskákhoz szoktatni magad. Egy jó külsejű, de rossz természetű embert még valahogy el lehet viselni, illetve egy kevésbé vonzó, de rendes embert is, viszont aki nem is szép, és a természete is borzalmas, na az olyan embert nem nagyon fogja elviselni senki.
2020. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Legyel flegma, bunókó, de nagydumás, laza csávó azzal sokat tudsz konpenzálni. Ja és pénz, státusz, hatalom...
2020. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2020. júl. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Építsd magad.

Egy jó alak csak rajtad múlik. Öltözz megfelelően, amiben jól érzed magad, de azért előnyös is az alkatodhoz. Frizura szintén sokat számít.

Belsőre is rengeteget lehet fejlődni. Legyél művelt, olvasott, legyen hobbid, ami leköt, légy tisztában a hibáiddal, és dolgozz rajtuk.

Én se voltam se szép, se kiemelkedő személyiség tizenéves koromban. Szerencsére az arcom nem ocsmány, de a hajam pl alapjáraton szörnyű, sok időbe telt, mire feladtam, hogy olyan legyen, mint bárki másnak, és az adottságaimnak megfelelően kezeltem (ritka, vékonyszálú, évekig hiába növesztettem, mert egyszerűen elkopott, de legalább úgy nézett ki, mint amit jól rá is nyaltak a fejemre. A rövid haj sokak szerint nem nőies, de rajtam csak az néz ki valahogy). Az alakom is ilyen semmilyen volt, sport, és megfelelő étkezés miatt lettem formás. A természetem meg nagyon szélsőséges volt, hol magamba fordultam, hol harsány voltam, tipikus socially akward. Megtanultam normálisan kommunikálni, problémákat kezelni, és alapvetően nyitottabban állni a világhoz.

Nem mondom, hogy most hibátlan vagyok, de már régóta lettek igazi barátaim, és egy ideje jegyben járok valakivel, aki még boldogabbá tesz.

2020. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: Nem ocsmány arccal könnyű... Az arc szépsége/helyessége az egyik legfontosabb tényező. Egyúttal a frizuraválasztást is befolyásolja, pl. nekem a hasonló hajamat meg KELL növesztenem mellig érőre, és mindig kiengedve KELL hagynom, mert bár ez sem előnyös így, minden más csak még jobban csúfít.

Az alakjából sem tud bármit kihozni az ember lánya; pattanás mellekből pl. sosem lesz másmilyen.

A nem megnyerő személyiség többnyire azt jelenti, mint nálam: unalmas, semmilyen, sótlan, humortalan stb. Na, ezen sem az olvasás, sem semmi nem segít; tartalmat, spirituszt tölteni nem tud magába az ember sehogy.

2020. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!