Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne igény olyan társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne igény olyan társkeresőre, ahol a Mesterséges Intelligencia osztja ki mindenkinek a potenciális párkapcsolatait teljesen tudományos és logikus döntések alapján?

Figyelt kérdés

NEM diktatúráról beszélek, ahol az állam/egyház dönti el, hogy kivel jöhetsz össze - a jó képességűek miatt írom, akik olvasni és értelmezni lusták. Egy OPCIONÁLIS lehetőség lenne, ami minimálisra csökkentené a kudarcok és csalódások számát mindkét nemnél.


Jelenleg szerintem még nem olyan fejlett a technológia, de nem ilyen felületes, tudományosnak hazudott MBTI meg egyéb marhaságok alapján működne, hanem teljesen átfogóan. Egyrészt a kínai fejlettségű arc és mozgáselemző algoritmus antropológiailag összepárosítaná azokat az embereket, akik vonzónak tartják egymást külsőre.


Lehetne szagelemző algoritmus is (feromon), hogy ez alapján is "összeilljenek".


Ha pedig a testi vonzalom megvan, akkor kíméletlen csernusi őszinteséggel szembesítene a valós adottságaiddal és evolúciós ranglétrán elfoglalt szinteddel és lennének beépített FEJLŐDÉSRE ÖSZTÖNZŐ rutinok is. Nem ilyen kamuk, mint a mostani társkeresőkön, hogy vegyél prémiumot meg x lány érdeklődik irántad, utána meg kiderül, hogy beépített operátorok vagy chatbotok.


Például ott lenne, hogy mivel dagadt vagy, ezért jelenlegi állapotodban csak velük vagy kompatibilis. De ha hajlandó vagy kompenzálni mondjuk pénzzel, akkor már egy másik körrel is kompatibilissé válsz. És itt a lényeg!


Ezt nyíltan nem lehet levezényelni, mert az egyrészt tönkreteszi a kémiát/romantikát (az illúzió pedig a férfiaknál is fontos, a nőknél meg főleg), másrészt kiváló táptalaja a kihasználásnak, mert gyakorlatilag egy céltáblát rajzolsz magadra, hogy te annyira elkeseredett vagy, hogy még erre meg arra is hajlandó lennél ha valaki szeretne.


De ebben az esetben az algoritmus az antropológiai és feromon elemzések alapján kihozná, hogy létezik egy nyomornegyedben élő lány, aki pont vonzódik a duci, jóllakott óvodás fejű srácokhoz, a srác pedig a Beyonce külsejű cigánylányokhoz. Az algoritmus összepárosítaná őket és beteljesülhetne a szerelmük.


De ha ez algoritmus nélkül, nyíltan történne, akkor pont ez a lány lenne az, aki semmiképp sem írna rá a srácra, mert nem akarná, hogy aranyásónak gondolják és szégyelli a saját szegénységét. Ellenben 5-6 rafinált cigánylány viszont hatalmas szerelmet hazudna neki és megkísérelné lehúzni.


Vagy fordítva, a lány is kapna rengeteg ajánlatot és összejönne egy olyannal, aki csak üríteni akar benne.


Így viszont az algoritmus a két fél között állva ha nem is 100%-osan, de a jelenlegi "két idegen azt mond magáról, amit akar és így ismerkedik" opciónál mindenképpen hatékonyabban levezényelné a folyamatot, egyúttal a diszkréciót is megteremtve.



2020. júl. 16. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem biztos, hogy ilyenre nem lenne igény.
2020. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem lenne ilyenre igényem, de konkrétan erre, amit leírtál nem. Tök könnyű megtalálnom, kihez vonzódok és elég nyilvánvaló, ki vonzódik hozzám.


Arra lenne szükségem, hogy a MI megmondja, el tudjuk e egymást viselni úgy, hogy nem kényszerből, hanem valóban lenne összhang köztünk, akkor nem kellene végigpróbálgatnom az embereket, ez hatalmas időt emészt fel.


Mondjuk felvehetné, ahogy random dolgokról nyilatkozok, kielemezhetné a mozdulataim, érzelmi stabilitásom, hangerő meg mimika alapján, kiadhatna egy szép, komplex személyiségelemzést ezek alapján, meg figyelhetné, mikor mitől jövök zavarba, miről beszélek szívesen, milyen a szókészletem, mikor hadarok az izgatottságtól, mikor egyenletes a beszédtempóm, mert érdektelen számomra a téma..


Egy adag érdeklődést és fontosságot hozzácsaphatna, feldobhatna 10 embert akivel 80% felett egyezek(vagy szépen kiegészítenénk egymást), azok közül kiválasztanám a számomra vonzóakat, ők is kiválasztják, hogy vonzódnak e hozzám, aztán akikkel kölcsönös, azokkal lenne match, csak velük tudnám felvenni a kapcsolatot és találkozni

2020. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Ja, még egy fontos dolog: adatvédelmi okokból ezt nem is lehetne megvalósítani, kérdező. Európában vagyunk, nem Kínában. Szerencsére.
2020. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van egy ilyen black mirror rész, ami egész jó, csak az nem tetszik, hogy az egésznek kötelező jelleget adtak, nem léphetnek ki bármikor a programból, meg évekbe telik, mire elég adatot gyűjt a rendszer.
2020. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A nagy számok törvénye alapján, mindenre van igénye legalább pár embernek. Viszont, ez szerintem nem igazán működne. Túl sok adat lenne, túl sok változó.

DE, tegyük fel, hogy létezne tényleg egy ilyen rendszer. A legtöbb ember nem használná, mivel nem akarna szembesülni a saját szintjével. Jelenleg is sok dagadtnak megmondják, hogy fogyjon le, mégsem fogy le. Jelenleg sok lánynak megmondják, hogy xy csak megakarja dugni a tinderről, de mégis többet képzelnek bele.

2020. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Ez az evolúciós ranglétrás dolog nekem nagyon taszító. Nem hiszem, hogy vki értékesebb lenne a másiknál csak azért, mert mondjuk nem olyan magas, vagy többet nyom.


Ha ez a része ki lenne iktatva, és tényleg az általunk írt profil és mondjuk egy komoly személyiségteszt után így brahiból meg lehetne nézni, hogy a mesterséges intelligencia kit tartana számomra jó opciónak, én kipróbálnám. Az egyetlen aggály az, hogy a rendszer nem használná-e ellenem a rólam megszerzett infókat / lehetne-e arra lehetőség, hogy mondjuk amit a rendszer lefontosabbnak érzékelt velem kapcsolatban, végignézhessem, és legyen egyéb kívánalmam.

2020. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy vegyük példának ezt az oldalt. Lehetőség van vélemények írására, olvasására és pontozásra. Lehetőség van arra, hogy pontozással megmutassák az emberek, hogy valami mennyire hasznos vagy nem hasznos.

És nem működik. Nem élnek vele. A többség a számára sértő dolgokat lepontozza, függetlenül azok igazságtartalmától és a nekik kényelmes dolgokat felpontozza, szintén függetlenül azok igazságtartalmától.

Na, most gondolj bele, hogyha ezek az emberek megkapnák, hogy ki illik hozzájuk és milyen szinten vannak. A többség azonnal berázná az appot és menekülne vissza a saját kitalált világába.

Mert, az kényelmesebb.

2020. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Volt pár kapcsolatom, egyik sem az első pár másodpercben dőlt el. Már jegyben járunk a mostani párommal, 2-3 hónapig úgy ismerkedtünk, hogy nem voltam biztos benne, hogy tetszik-e vagy sem, jó lesz-e együtt vagy sem (főleg a korábbi csalódásom miatt, de egyébként is annyira semleges volt elsőre, hogy nem tudtam egyértelműen igent mondani a kapcsolatra). Aztán rá egy évre mégis a világ legboldogabb igenét mondtam ki és közben mindketten rengeteget változtunk.


Szerintem az én példám az, ami remekül szemlélteti a rendszer működőképességét. Az ízlés egy nagyon képlékeny dolog és a szimpátia is.

2020. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem viszont működik. Itt vélemények vannak, az meg szubjektív, objektív tényekkel akkor lenne, ha hiteles forrást, szakirodalmat csatolnának mellé.


Olyanok vannak itt tényként beállítva, hogy csökken a nő piaci értéke 30tól, vagy hogy minden egyedülálló anya hibbant, vagy hogy az izmos férfi bejön a nőknek..Ezek vélemények, amiknek sokszor közük nincs a kérdéshez, vagy egyáltalán nem hasznosak a kérdező számára, mert amíg szerinted tény, szerintem csak a te(meg esetleg más emberek) szubjektív véleménye a saját tapasztalataik alapján.


Tök jól működik az oldal, a pontozgatás a közvélekedést, szubjektív véleményt mutat.

2020. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9: Szóval, amikor "mi a kedvenc színed?" kérdésre adott normális válaszokat lepontozzák, akkor működik a rendszer? Mondjuk, ez is egy nézőpont...


Amiket te írtál példának, azok a szélsőségek. Azok lepontozása érthető. A helyzet az viszont, hogy elég annyit írni, hogy egyesek vagy a többség és bumm, ugyanúgy jár a lepontozás. Pl. volt olyan kérdés, ahol leírtam, hogy az egyedülálló anyák többsége saját maga is tehet a helyzetéről. 25% körül állt a válaszom...

2020. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!