Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hazug, csaló férfival már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazug, csaló férfival már randiztatok, jártatok?

Figyelt kérdés

Aki úgy prezentálta magát mintha gazdag lenne, aztán végül kiderült, hogy hazugság az egész élete?


Mi értelme van ennek? Miért hazudja másnak magát mint ami?



2020. júl. 16. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ismerkedtem, de hamar lebukott. Ő másban hazudott, nem anyagi jellegű dologban.
2020. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Igen, kb 4-5 randit élt meg a dolog, de kb mindenről hazdott.

Görcsösen próbált többnek látszani mint aki.

Hazudott a munkájáról, anyagiakról, családjáról, pedig nem arról vagyok híres, hogy az ilyen menő Janikra utazom, szerintem nagyon kompenzál valamit.

2020. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a Berkit.
2020. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 2


Neked hogyan tűnt fel a dolog?

2020. júl. 16. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok, azt még leírom hogy bukott le, mert nagyon gáz volt.

Előadta nekem, hogy xy hivatalban dolgozik komoly beosztásban és épp előléptetés előtt áll, utána aztán ténylegő lesz ott az atyaúristen.

Ez fura volt, mert nagyon fiatal volt.

Mit ad Isten, egy barátnőm párja épp ott dolgozott és kértem, kérdezzen rá.

Először nem is derengett neki ki lehet, de utána nézett.

Kiderült, valóban ott van, de gyakornok egyetem mellett 2 hónapig és nagyon nem szeretik, mert csomószor szó nélkül nem megy be, utólag szól, hogy beteg volt stb.

2020. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyannal aki grófnak ill. nemesi származásúnak hazudta magát. Még a családnevét is hazudta, pedig én nem vagyok valami sznob pitsa, hogy csak ilyen janikkal ismerkedem. Aztán azt mondta van lakasa de az sem volt, rengeteget kamuzott. Végtelenül kiábrándító, nem is tudom mit csodálkoznak mikor lapátra kerülnek?
2020. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!