Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen összejöttek velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen összejöttek velem a csajok, majd másnap eltűntek. Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés

Magamra mindig ronda férfiként tekintettem. Ezt megerősítette az is hogy a nagy szerelmem azt mondta akkor sem jönne össze velem ha az utolsó férfi lennék mert elhányja magát a közelemben. A középsuliban még próbálkoztam lányoknál, de mindig az volt forgatókönyv: kicsi piálás, majd magától odajött hozzám a lány táncolni, majd csókolózás-tapizás, egész este összecsavarodva. Majd a hazamenetelkor kifogások keresése, lerázás. Másnap a telefon kikapcsolva. Szexet nem is akartam amúgy! Max akkor mentem volna “haza” együtt amikor közös busz ment. Valamit nagyon benézhettem. Akkoriban úgy gondoltam hogy az alkohol miatt fanyalodtak egy ronda pasira és a kijózanodáskor megbánták hogy leégették magukat velem. Most felnőttként kicsit másként látom. 10/8-9 csajok 2 pohár pezsgőtől nem biztos hogy rávetik magukat egy quasimodóra. Akkoriban így hittem, ezért évekig nem is csajoztam többet.

Manapság is gyakran van hogy megnéznek nők, tegnap egy annyira nézett rám, hogy nekiment a szobanövénynek a folyosón. Mindig úgy ítéltem évekig, hogy biztos nem láttak még ilyen ocsmány férfit és azért néznek meg. A napokban szó volt egy másik ismerőssel kapcsolatban hasonló témáról és egy jó csaj ismerősöm azt mondta “a nők nem néznek meg ronda pasit, inkább levegőnek nézik”

Múltkor állítólag az irodában azt mondta másoknak egy kolleganő hogy milyen jó pasi vagyok. Úgy voltam vele, hogy biztos szivatnak csak.


Nem tudom mi lehet az igazság. Eddig úgy védtem magam, hogy nem csajoztam, elkerültem inkább a nőket. A nőkkel való kapcsoltom amúgy is furcsán indult, mert a saját anyám gyerekkorom óta ütött-vert, rosszakat mondott rólam. Hogy visszataszító vagyok, nevetséges, szánalmas, stb.


Mi lehet?



2020. júl. 18. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Ha leírnád a valóságot magadról, akkor valós segítséget, és válaszokat is tudsz kapni. Igy marad pár kéretlen tanács, amit sehová nem tudsz az életedbe felhasználni. Gondolkodj el ezen.
2020. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz a belsődön és a múltbéli sz*r élmények feldolgozásán, lehetőleg szakemberrel. Ha igaz a sztorid, akkor valószínűleg az anyád alakította benned ki azt a torz képet, amit most gondolsz magadról, de ezt majd átvizsgáljátok a kezeléseken és apránként javítjátok.
2020. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: nem értem teljesen. Képet, személyes adatokat nem szeretnék betenni hogy igazoljam magamat


2: szakemberen már gondolkodtam párszor de szégyellnék szemtől szemben erről beszélni

2020. júl. 18. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!