Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közmunkásként lehet családom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közmunkásként lehet családom?

Figyelt kérdés

Van egy örökölt lakásom amit kiadtam. Így összesen 200 ezer nettóm megvan egy hónapban. A nők terén tapasztalatlan vagyok mert mindig pocakos voltam. Ezért nem mertem kezdeményezni senkinél. Lehet nekem is csinos 30 as feleségem és gyerekem még?


44/F



2020. júl. 19. 11:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 200 ezer nettó már nem rossz azért.

De azt, hogy közmunkás van ne közöld az illetőkkel.

Amúgy valódi szerelemre nem sok esélyt látok de nem kizárt.

Ha elég neked egy sima feleség és egy gyerek akkor viszont persze, hogy lehet. Sok szegényebb rétegben is örülnének egy ilyen férfinak aki legalább pénzt keres.

2020. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg jobb melót keresni.
2020. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

"Hát a 200 ezer nettó már nem rossz azért."


Ha átlagosan keresnél legalább 200-250-et és ehhez jönne még a 150 hozzá a lakáskiadásból, akkor lenne már nem rossz kategória.

De csak anyagilag!!

Leírásod alapján full szarul nézel ki és 44 évesen még agyad sincs.

Így nem!

2020. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

179/90 vagyok.


Nem tudok jobb munkát keresni mert szakmunkás vagyok csak (Szakács). De azt utálom csinálni. Vannak nők akiknek amúgy az érettségizett is profi. Csak a diploma számít , meg a trendi szálkásan izmos test.

2020. júl. 19. 11:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Valamilyen OKJ képzés? Targoncás,Raktáros,Biztonsági őr stb..
2020. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyik sem lenne nekem ideális.
2020. júl. 19. 11:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor keress mást ezen kívül még van sok,nézd meg mik a lehetősgek ott a környéken?

Nők terén ott az internet fejleszd magadat.

Sok sikert!

2020. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Te magad pocakos vagy és immár középkorú, ráadásul munkád sincs, de csinos 30-as feleség kell. Ilyen hozzáállással nem, ne is almodozz.
2020. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na várj!


Kevesled a közmunkát, de targoncás, vagy őr OKJ nem jó...miért is?

2020. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne 200 ezrem így passzív bevételként, akkor én tuti nem dolgoznék semmit, maximum otthonról is végezhető munkákat, amik nem sokkal maradnak el a közmunkabértől (és így nem kell bejárni sehová, az ember SZABAD lehet)
2020. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!