Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahogy olvasgatod itt a kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy olvasgatod itt a kérdéseket/válaszokat, csinálsz bármit másképp/jobban a kapcsolatodban/ismerkedés során, vagy csak meghátrálsz az egészből h neked ilyen nem kell, esetleg a kapcsolatodban önigazolásra használsz fel bizonyos válaszokat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasgatom itt a válaszokat én általában röhögök rajtuk. Szerintem a válaszolók nagy többsége full kretén. :D Nehéz nagyívű következtetéseket levonni ezekből. Néha látni jókat is nekik respect, de azokat sem feltétlen alkalmazom a saját életemre.

Meg lehet persze győzni csak nem könnyű. Általában elég határozott véleményem van a dolgokban.

2020. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Ja és még annyit, általában az a legkreténnebb, akinek jó %a van, mert ez a rendszer nem azt mutatja, hogy kinek mennyire hasznos a válasza, hanem azt hogy ki mennyire van asszimilálódva a nagy többséghez.

Ez a tetszési indexe a válaszaidnak nem a hasznossága. :D Írhatsz te egy logikai érvek mentén felépített, jó és releváns választ is, úgy hogy valóban jártas vagy a témában, mégis simán lepontoz mindenki, ha más következtetésre jutsz mint a többség.

Ez a rendszer olyan mint az országunk, a legnépszerűbb álláspont kapja a legtöbb szavazatot nem a legokosabb. :D

2020. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán ledöbbenek, hogy egyesek milyen szar kapcsolatokban képesek élni és hálás vagyok, hogy én nem vagyok sem kapcsolatfüggő, sem megalkuvó és ezért az én kapcsolatom nem ilyen.
2020. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utóbbi időben nem igazán voltam megelégedve a házasságommal. Viszont az itteni problémákat olvasva, más kapcsolatban, házasságban mik vannak, rájöttem, nagyon is jó házasságom van. :D
2020. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én jobban tudom értékelni a kapcsolatomat.

Borzasztó, ami ezen az oldalon megy.

2020. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 mint amikor ezotéria témában ész érvekkel és tényekkel jössz elő és 0%-osra pontozzák :D


Én egyébként nem veszek fel ebből a témakörből semmit. Néha elcsodálkozom hogy milyen naiv és 'vak' emberek léteznek a világon de ezen kívül semmi, inkább csak azért vagyok itt hogy segítsek

2020. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyobb becsben tartom az egyedülállóságomat, mint pár hónapja. :)
2020. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!