Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik kisebb nagyobb városokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kisebb nagyobb városokban este körbe-körbe mennek kocsikáznak, ők igazából csajozni próbálnak? Olyan sok olyan kocsit látni akik 3-4-szer is felbukkannak egy útvonalon, és általában száguldoznak.

Figyelt kérdés

Ilyenkor reménykednek hogy valaki beléjük zúg a tempójuk alapján, majd lefékeznek kikacsintanak a kocsiból és a csajok eldobják magukat?

Ismertek ilyeneket vagy valaki saját magáról tudja hogy körbe-körbe mászkál este kocsival a városban hátha összefut valakivel? Vagy csak szellőztetik a fejüket? De akkor miért nem mennek a városon kívül száguldozni?



2020. júl. 21. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Én is szoktam nő létemre csak úgy kocsikázni. Nem azért, hogy fel szedjek valakit.

N28

2020. júl. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben ismertem egy srácot az akkori melóhelyemről és ők ezt csinálták rendszeresen Budapesten. Járták kocsival a várost éjjel, hajnalban és majdnem mindig találtak részeg csajt aki buliból ment hazafelé. Ezekből sokat még is dugtak.
2020. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hellmano ***** válasza:
52%
Én csak szimplán kocsikázok ilyenkor, de nem száguldozok, hanem zenélek, azt jobban megnézik, mint a száguldozást, mert olyan brutál hangcuccom van a kocsiba :D Semmi célom nincs vele csak szórakozás gyanánt gurulok pár kört. (otthon úgyis vár az asszony hehe)
2020. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Egyébként tök jó, hogy még este se lehet szellőztetni :( Mert a gépkocsik miatt van ilyen rossz levegő.

2020. júl. 21. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ennél a szórakozásból való kocsikázásnál gázabb dolog nem nagyon van. Teljesen szétcse...ük a levegőt. Bakker, aki ennyire autóbolond az vegyen egy Logitech kormányszettett othhonra meg egy számítógépet és szimulátorozzon inkább, de ezeknek mondhatom...
2020. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akik száguldoznak, azok csak száguldozni szeretnek, meg motort bőgetni, féket csikorgatni, ezekkel másokat zavarni. Inkább le sem írom, mit csinálnék az ilyenekkel legszívesebben.
2020. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!