Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan Férfi aki mindent próbált már mégse kell senkinek?

Figyelt kérdés

Én két éve kisebb nagyobb megszakításokkal csak próbálkozok, Tinderről 13 szor töröltem magam, gondolván minen egyes új regisztrációkor hátha most találok valakit a közelben és nem 120km odébb kukutyinfalván.


Facebook, hmmm hát konkrétan vissza se írnak

Élőben: kinevetnek/megsajnálnak és elhajtanak

Tinder: írogálunk és ha talira kerülne sor akkor felszívodnak.



Vannak ilyen nagyon alja nők, dagadtak mint a ház, igénytelenek meg a créteg. akinek csak az a fontos, hogy legyen aki eltartja.


Van egyébkét hobbym és munkám ami leköt és van egy saját autóm is csak amikor azt mindják a munkatársaim abba a szép autóba csak egy szép barátnő hiányzik akkor kicsit elgondolkodok, ha nekem az jutott, hogy egyedül kell lennem akkor ez van?


c. nem kell már bocsánat én nem fogom az 5 tesóját furikázni meg hasonlók stb. utálatott kelt bennem a múlatós zene is.



2020. júl. 21. 19:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak Te vagy egyedül.

Ha online nem megy az a hátrányos külső miatt van, amit kompenzálni kell valahogy, mondjuk magabiztossággal, jó szöveggel, lazasággal, humorral, pénzzel. Élőbe is próbálkozz, ott ha jó a szöveg még lehet is belőle valami.

Meg lehet, hogy fejbe is változni kellene, mert a negatív kisugárzást is látják a nők, főleg a fogalmazásod alapján semmi tiszteletet nem mutatsz a nők iránt

2020. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%

Nőként írom, ha te lennél az utolsó faszi a világon akkor sem kellenél olyan bunkó vagy. :D


Egy felszínes idióta már bocsi de csak őszinte voltam.

2020. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Itt vagyok. Csúnya vagyok és nem tudok ismerkedni. A Tinder és minden más a neten esélytelen, a valóságban szintén reménytelen, annyira nem megy az ismerkedés.
2020. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Én 32 évesen kezdtem el barátnőzni először. Tinderen találtam meg a párom kb 4 randi után. Szerintem mindenki kell valakinek csak meg kell találni a megfelelő embert.
2020. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Tudod mit 2# ha találkoznál velem nem ezt mondanád.


De a mai nők mint a tégla esküszöm, legyél Dicaprió cerkád legyen mint roccóé és te vagy a megtestesült hecules még ha egy forintod sincs akkor is.


És magát a kérdést se értik... ütésre vágytok és fenyítésre érzem.

2020. júl. 21. 19:44
 6/28 A kérdező kommentje:

4# hát figyelj barátom, én ha én 32 éves koromig fogok várni egy nőre akkor inkább sorozat gyilkos leszek aki nőket erőszakol majd öl.


Ez nem igazság ami 2020-ban folyik, nem tudják hol a helyük a mai nők... Tinder és a társkeresők felvitték az egojuk a csillagos égig.

2020. júl. 21. 19:47
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Nah kibukott egy érzelmi és testi csődtömeg is. Szerinted kinek kellesz ilyen stílussal és szar kinézettel? Ha nem becsülöd a nőket járj el prostizni.
2020. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen komolyan mondom, hogy te egy beteg ember vagy mentálisan.

Azért mert szarul nézel ki és egész életedbe elnyomtak, ezért érzed ezt.

2020. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
6# Látod, én 32 év után is normális maradtam és nem utálom a nőket mint te. Szerintem ezért nem lesz neked soha senkid. : )
2020. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

7,8# 10-20 év múlva már nem lesztek olyan szépek és akkor mit csináltok mikor a don huán már lecserél titeket... ja tudom jöttök ide sírni...


ja és ki a beteg?


(öldöklést nem gondoltam komolyan)

2020. júl. 21. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!