Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek komoly kapcsolat céljából lassan 40 évesen?

Figyelt kérdés
Nincsen úgy már társasági életem, neten próbálkozok, de ott elég komolytalan az egész. Fogalmam sincs merre lehetne?!
2020. júl. 23. 13:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Ha 40 éves az ország legótvarabb trollfórumán kell ezt megkérdezned, akkor te inkább sehol.
2020. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Oké.
2020. júl. 23. 13:16
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Mit próbálkoztál eddig? Igazából ugyanazt lehet csinálni, mint 20-30 évesen. Közösségekbe jársz, mint továbbképzés, sport, művészet, kirándulás, önkéntesség, kocsma vagy templom... kinek mi. Vagy online hirdeted magad.
2020. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mert 40 évesen csak úgy bulizgatni jár az ember, ugye?
2020. júl. 23. 13:27
 5/21 anonim ***** válasza:
NvF?
2020. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
40 éves, normális, egészséges, megfelelő egzisztenciával rendelkező ember, az bárhol.
2020. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Bárhol, milyen bárhol? Vagy csak ezt így írtad, hogy írjál valamit?
2020. júl. 23. 13:34
 8/21 anonim ***** válasza:
Magam is 40 vagyok, nem bulizgatást írtam. (Mondjuk én nemrég gondoltam rá, hogy ha elviszik a gyerekeim a nagyszülők, házibulit tartok a szintén korombeli barátnőimmel :)) Pl. iratkozz be táncolni vagy nyelvtanfolyamra vagy nézz meg a facebookon a kirándulós csoportokat. Csináld azt, ami érdekel, csak társaságban. Ha nem online akarsz ismerkedni, és nem csupa ellenkezőnemű szingli között dolgozol, vagy a boltban, utcán akarsz leszólítani ismeretleneket, szerintem logikusan többféle közösséget érdemes keresned, hogy több esélyed legyen.
2020. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

BÁRHOL = ÉLET


ÉLET = utca, szórakozóhely, hivatali ügyintézés, pláza, doki, bolt, vonat, ...

2020. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utcan? Hivatali ügyintézés? Úristen erre nem mondok semmit.
2020. júl. 23. 13:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!