Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak a 30 feletti nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak a 30 feletti nők a "HA LÓ NINCS, JÓ A SZAMÁR IS" kategóriájúak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen.
2020. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

# 1


nőket ez rosszul érinti?

2020. júl. 23. 14:07
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ. Nekem 58 évesen bőven a kívánatos kategória.

Honnan ez a provokatív elkeseredés? Nem izgulnak rád kellő számosságban a neked tetsző AlfaHímek?

2020. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne így? Ez nem igaz.
2020. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#2-es ezek szerint férfi vagy. Ne általánosíts, minden ember más. Tedd fel magadnak a kérdést, és megkapod a szád íze szerinti választ, a többiek véleménye meg úgysem befolyásol.
2020. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani. Nyilván sok pasinak a 20-25 éves (meg néha még fiatalabb) bombázó az ideál, akkor is, ha maga a pasi már elmúlt 40, ennek minden vonzatával együtt. De a huszonéves lányok zöme meg a saját korosztálya, plusz-mínusz pár éves pasikra bukik, így a legtöbb idősebb pasinál ez a kategória megmarad vágyakozás szinten.

Plusz azért náluk is játszanak az érzelmek (a legtöbbnél legalábbis), így egy csinos, szexi 30-as nő, akivel még jól is érzi magát a pasi, az ágyban is jó, és intellektuálisan is többet nyújt, mint egy húszéves, bőven a "ló" kategóriába esik szerintem.

A gyakorlatban szerintem senkinek se jó egy tartós kapcsolat 15-20 év korkülönbséggel. Az elején a 40-es pasi roppant elégedett, és minden csodás. Ám aztán telnek az évek, a negyvenesből ötvenes lesz, a huszonéves csajból még harmincas. Egy harmincas nőnek pedig maximumon a szexualitása, aktív, pörög, ragyog.

Na ilyenkor szokott kipotyogni a kapcsolatból az ötvenes tata.

2020. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

"Attól függ. Nekem 58 évesen bőven a kívánatos kategória."


Hát ja. Fordítva már messze nem igaz :D

2020. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Te dilis vagy, 30 körül lesz a lányból nő. Én nem is próbálkozok 30 alatt.


35F

2020. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2%

Igen, mikor már nagyon ki vagyok éhezve mindig idősebb nőt szedek fel. Gyakorlatilag tized annyi ideig kell nekik udvarolni és már fütyized is őket.


Keféltem 26 éves koromban 47 éves nőt is.

2020. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván azok a férfiak, akik megtehetik, nem fognak olyan nőt választani, akik a "már nincs időm szórakozni" korban vannak.
2020. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!