Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit dobott sors? Nőt, boldogsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit dobott sors? Nőt, boldogságot? Vagy problémákat?

Figyelt kérdés

Lehet látni, hogy pár ember kiteljesedik.

Olyan kapcsolatokat, ahol már van szex, szerelem, minden, jól megértik egymást.

Az a helyzet, hogy mindenkinek más helyzeteket dob a sors.

Mielőtt az ember leszületik földre, elméletileg tudja mire vállalkozik.

Ez is a karma okozata, csak sokan nincsenek olyan rezgésszinten, hogy átlássanak bonyolult dolgokat.



2020. júl. 23. 20:03
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Meddig vagy szabin/pihenőn, meddig kell elviselnünk téged, Bombanős?
2020. júl. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Az én párom is csóró volt,de kiköltözött külföldre, nyelvet tanult,dolgozik hétfőtől péntekig,én meg jöttem utàna.Ugyanígy tettem én is és màr nem vagyunk csórók.
2020. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ha nagyvonalakban is, de meg van írva a sors. Máskülönben nem értem, miért születnének ennyire különböző helyzetbe az emberek, pl valaki éhezik valaki már alapból gazdag család porontya.
2020. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 VincentLaw ***** válasza:

#22


Hát akkor baromira nem tartozol az átlagos srácok közé, ha tinderről 30-35 találkozót sikerült leszervezned 20 különböző lánnyal, ráadásul fél év alatt.

450-500 match? Azért az se semmi, az én rátám 4 év alatt olyan 150 match, szóval ha te átlagos vagy, akkor én k*rva ronda :D Pedig nem tartom annak magam, meg a környezetemben sem ismerek olyan srácok, akinek ekkora sikere lenne tinderen, és őket is átlagosnak gondolom, de ezek szerint, ha csak ezt a megközelítést veszem alapul mindenki átlag alatti a környezetemben, ami azért vicces lenne

2020. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Sors karma kauzalitás nagyon sok dolog van ami nem ezotéria inkább filozófia hisz itt olyan dolgokról beszélünk amik nem level 1-es tini regény komoly tudósok és filozófusok foglalkoznak ezekkel a témákkal

Ez tény hogy senki sem születik egyenlőnek és utána sem leszünk azok! Mindenki máshonnan kezd és más dolgokat tapasztal meg... De az tény hogy vannak bizonyos emberek akiknek sokkal de sokkal jobb sorsot dobott az élet... mind gyermekkor mind pénz mind Munka mind párkapcsolat... és nagyon sokszor ezek az emberek nem éppen jó emberek... persze van kivétel de nem ez a megszokott... persze a sanyarú sorsú közt is van elég sok groteszk alak…

De megint más hogy valaki rest lusta és a saját hibájából nőtlen pénztelen meg stb és megint más aki amúgy tesz is érte normális is de aztán még sem...

2020. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
#35 na a kérdező szerintem pont nem olyan aki tesz a dolgokért hanem csak várja hogy valami jó történjen és közben panaszkodik ha nem jön az a dolog. Legalább is az itteni viselkedéséből nagyon ez jön le. Szóval az ő helyzetének még kevésbbé van köze a sorshoz.
2020. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Igen utolso valószínűleg ez lehet a háttérben... főleg abból a mondatból hogy aki lenne az meg nem az ő ízlése (másként mondta de gondolom érted a lényeget...) magyarán bomba nőt akar
2020. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
37: Az, hogy valaki nem az izlésed, nem azt jelenti, hog bombanőt akarsz! Remélem érzékeled, hogyha van két 70 éves 130 kilós néni akik szeretnének fiatal fiúkát, de nekem nem kellenek, akkor az nem azt jelenti, hogy az én igényeim az egekben vannak!
2020. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Itt abból induljatok ki mindannyian, hogy például ha huszonéves fiatalok vagytok, akkor nem szabadna egy normális világban kurvához járni azért, hogy nővel tudjatok lenni. Márpedig mégiscsak muszáj, ha egyszer ezt dobja a sors. Feltéve ha van rá pénzetek. Óránkénti 20 ezretek legalább.
2020. júl. 25. 07:52
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legtöbbünk nen is jár. A haverjaim meg én legalábbis biztos nem.
2020. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!