Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér srác hol ismerkedhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér srác hol ismerkedhetne nagyobb sikerrel, ha alapjáraton nem szívesen kezdeményez?

Figyelt kérdés
Tinder és társai nem váltak be

2020. júl. 24. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Fogyitábor?
2020. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Kövér férfiakra a nők nem kíváncsiak. Legfeljebb megalkudnak vele, ha már nagyon nincs más választásuk és sürgősen kell egy szponzor szüléshez, gyerekneveléshez.
2020. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Gyúrd ki magad. Több önbizalmad lesz, jobb képeket is lehet majd csinálni rólad és így Tinderen is kapósabb leszel.
2020. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
3, kigyúrással a bármidet kitörölheted, ha nem vagy jóképű. A nők kizárólag a legjobb külsejű férfiakkal állnak csak szóba Tinderen.
2020. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Első 3 mekkora böszme, te! XD Amúgy, hogy a kérdésre válaszoljak, létezik egy ducitárs.hu nevű oldal, elvileg direkt erre a célra létrehozva, de igazából nem csak teltkarcsúak vannak ott sem. De, ha már ismerkedés, akkor talán egy direkt erre a célra létrehozott oldal lenne a legjobb, igazából ducikedvelők is vannak ott, ez a lényege. Próbáld meg ott, hátha összejön. Tinderen nem sok esélye van azoknak, akik nem a média által súlykolt hulladék "értékrendet" képviselik. Szóval a magunkfajtáknak (mert én is elég dagadt vagyok a 140 kilómmal) maradnak a ducikedvelő nők. Sokkal jólelkűbbek és nem olyan felszínesek,mint a tucatgyártmány idióta p*csák, mint pl. a sok Tinderes műmájer nő.. Szóval nem esélytelen a kapcsolat kicsit "testesebben" sem, csak jó helyen kell keresni:) Amúgy itt is nem kevés ducikedvelő csaj van, csak az a baj velük, hogy a többsége b*szik válaszolni, de azért itt is megéri próbálkozni, ehhez ajánlom, hogy inkább direkt olyan kérdéseket keress, ahol a kérdező pont ilyen pasit keres, mint te. Vagy írj ki kérdést ismerkedési szándékkal( csak burkoltan fogalmazd, mert ezeknek a madár moderátoroknak nem nagyon tetszik, ha valaki nyíltan ismerkedésre használja az oldalt, nekem is törölték már kérdésemet emiatt, onnan tudom én is). Hidd el, fogsz kapni jó pár pozitív választ is.

Sok sikert kívánok, remélem összejön :)

2020. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
"ha alapjáraton nem szívesen kezdeményez?" Akkor ahol NINCS ALAPJÁRATON!!! Persze kényelmesen bepunnyadva várhatja a puncik támadását, de ehhez már hülyének is kell lenni!
2020. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Persze hogy nem váltak be:


1) dagadt emberekről nem lehet jó képeket csinálni

2) dagadt ember nem boldog a képeken

3) ergo nem lesz jó a kép

4) infinity loop szevasz


Na, ahelyett, hogy most Tindereznél, és csak negatív élményeket szerezz, hagyd a picsába az egészet. A rohadt fészbúkkot is hagyd, az instát is, meg ezeket, mert csak lehúznak, mert ott mindenki nagyon boldog és sikeres, de azt nem rakják ki, hogy most költik el a hitelmoratóriumból származó pénzeket, aztán jövőre lesz meglepi.


Ezek a sz@rságok félre visznek.


Úgyhogy kezdj el változtatni. Gondolj erre úgy, mint pl. a felsőoktatásra. 3-4 év szopás, de utána profitálsz belőle.


1) normális étrend -> kalkuláld ki a szükséges energia bevitelt -> google a barátod -> reddit is segít + tanulj meg főzni!!!

2) minimális mozgás -> ha dagadt vagy, és rohadtul nem mozogtál eddig, akkor csak kis séta, ilyesmi -> nem kell beledögleni, és valószínűleg a tested sem bírná -> google a barátod -> a reddit itt is segít (bodyweight, mert gondolom nem fogod elvonszolni magad konditermebe, én sem tettem)

3) ne legyél punci, legyen már tartásod

4) nem tudom, hogy éves vagy, de nyugodtan el lehet kezdeni tanulni mondjuk programozni, hogy ne csak elb@szd az idődet amíg "traveladdict" lányok huzogatsz jobbra vagy balra (tényleg, mennyi időt b@szol el egy nap ilyenekre? tinder, fb, insta? hülyeség. Pucold ki a hírfolyamot.


Nem nagy lépések, de előre visznek. Hajrá!

2020. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Én kifejezetten keresem az ilyen pasikat, de tényleg elég kevés van belőlük a társkeresőkön. Vagy nyilván, mert ő duci, nem jelenti, hogy duci nőt is keres, tehát az esély sehol sem túl magas.

Meg persze az is számít, hogy milyen vagy. Kedvelem a nagydarab pasikat, de ez nem azt jelenti, hogy minden husi pasi bejön.

Én azt mondanám, hogy mindenhol próbálkozz, sosem lehet tudni, hol lesz szerencséd. :)

2020. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Ha te is dagadt lányt keresel ami ésszerű lenne, akkor nem értem mia baj? 😒


Ha te vekonyat vagy atlagosat szeretnel akkor fogyj le. Más út nincs max a lottó ötös megnyerése.

2020. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9# Az a baj, hogy a dagadt lányoknak sem kellek, mert nekik is jóképű izmos pasi kell
2020. aug. 3. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!