Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szajkózzák itt ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szajkózzák itt ezen az oldalon rengetegen, hogy mennyire jó a szingliség, az egyedüllét? De vajon hány évesek ezek a kommentelők, mert nagyon nem mindegy, hogy valaki 20, 30 vagy 40 (vagy még több) évesen van egyedül.

Figyelt kérdés
20 on évesen még buli, 30 felett már kissé furának nézik az embert (33 vagyok és egy néni szólt meg az egyik rokonomnak, hogy van-e már feleségem, gyerekem, és mondta ha nincs, akkor gyanús, hogy már nem is lesz, ott szörnyűlködött a néni. 40 felett meg szinte már kiveti a társadalom, majdnem betegnek tituálják az illetőt, hogy biztos meleg, stb. Ideig-óráig, 1-2 évig lehet jobb a magány (párkapcsolati tekintetben), a szingliség, amíg tanulsz, váltogatod a munkahelyeket, stb, akkor lefoglalod magad. De egy bizonyos kor felett...Ugye utána meg már az van, hogy azért nem nagyon kellesz a másik nemnek, mert már nem vagy fiatal, nem olyan feszes az arcod mint 20 vagy 25 évesen.
2020. júl. 24. 22:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%

Önmagukat győzködik, hogy ne kelljen szembenézniük

a boldogtalanságukkal.

2020. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Én pl jelenleg 24 éves vagyok egy 5 éves kapcsolatból léptem ki lassan egy éve. Jelenleg el sem tudom képzelni hogy újra valakihez kotődjek. Egyrészt még mindig nem vagyok túl a korábbi kapcsolaton másrészt nagyon kényelmes hogy életemben először senkinek nem felelek senki nem szól bele mit mikor miért hogyan csinálok.

Persze így a felelősség és az esetleges hibák kijavítása is a nyakamba szakadt de így tökéletes jelenleg minden.

A szociális igényeimet kielégíti a munkám a családom és a barátaim.

De abban egyetértek hogy nem mindegy mennyi idős az ember és mióta van egyedül. Valamint az is sokat számít mennyire fontos neki hogy legyen valakije. Ismerek olyanokat akik egy hónap után pánikolnak ha nincs senki a láthatáron mások meg hozzám hasonlóan kiegyensúlyozottak hosszabb ideig is. Az se mindegy mennyire aktív erős és széles az adott ember szociális hálója.

Ha valaki egész nap otthon kuksol vagy dolgozik hamarabb érzi a párkapcsolat hiányát.

Az hogy ki magányos és ki érzi jól magát egyedül sok mindenen múlik.

2020. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Első, az lehet, hogy kifelé mutatják az erős embert, de ellentmondásba keverednek belül magukkal, mert azért csak csak hiányzik egy társ. Persze tudok olyat is, aki boldog így, mert alapból ilyen magának való és soha sem volt senkije, nem is bírná ki senki a természetét. De amikor pl ezen az oldalon van ilyen kérdés, 25 válasz, és abból pl 17 arról szól, hogy egyedül a legtutibb, akkor mindig nagyot nézek, hogy ezek vajon hány évesek lehetnek,
2020. júl. 24. 22:32
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem késő, vagy épp korai... Ha később talál rá az ember a nagy őre, akkor így alakult..
2020. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Én pl jelenleg 24 éves vagyok


Pont ez amit mondtam, más életszakaszban vagy, 10 év múlva rosszabb lesz, 20 év múlva nagyon rossz lesz, 30 év múlva meg borzalmas, 40 év múlva ...azt egyedül meg sem éled,a magány a legtöbb férfit (nőt érdekes módon anynira nem) 55-65 között elviszi...

2020. júl. 24. 22:34
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

En tok jol ereztem magamat szinglikent. Neha most is hianyzik, de szeretem a baratom, csak jo lenne neha egy kis pihi, amikor egy hetig senkihez sem kell szolnom, nem nez ram senki szemrehanyoan, amikor reggel hetkor fekszem le aludni es tarsai :) Igazabol mind a ketto eletszakas jo, egyedul is jo lenni es egy jo kapcsolatban is jo elni.

Nyilvan aki azt erzi, hogy a budos eletben nem lesz kapcsolata, az mashogy gondolja, de alapvetoen a szingliseg nem egy szar dolog.

2020. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Az eszedbe sem jutott egy pillanatra sem, hogy nem vagyunk egyformák, és ebből adódóan az igényeink sem azok? Kicsit olyan ez, mintha azt kérdeznéd, egyesek miért hazudják azt, hogy nem szeretik a halat?

Azért, mert te akarsz valamit, más nem feltétlenül fogja, még akkor sem, ha egy olyan alapnak tűnő dologról van szó, mint a párkapcsolat.

Rendben, az egy más kérdés, hogy az itteni kommentelőkkel mi a helyzet, mert ha valaki nem akar kapcsolatot, egyátalán nem foglalkoztatja a téma, akkor mégis mit keres ebben a kategóriában?

2020. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én többnyire szingli vagyok, most is. Szeretek egyedül lenni,mert 100x jobb, mint egy rossz kapcsolatban. A szingliségnek vannak előnyei, egy rossz kapcsolatnak meg nincs.(Na jó, olcsóbb a rezsi ha ketten fizetik, de ezért csak nem veszek egy púpot a hátamra.) Sokszor leírtam már ezen az oldalon, számomra van jobb a szingliségnél, a szerelem. Ha van, akkor azt élvezem, ha nincs, akkor meg azt, de szerelem nélkül nem élek kapcsolatban.

Egyébként valaki írta, hogy x évesen elvisz a magány, vagy mi. Felmérések szerint a házasságban élő férfiak tovább élnek, mint az egyedülállók, nőknél viszont pont fordítva van! Lehet gondolkodni, hogy miért 🙄

38/N

2020. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem akinek nem egy nagy üres nulla az élete, az szereti az életét egyedül is. Nem vitatom, a MEGFELELŐ párral jobb, de én biztos nem fogok beleugrani valami szarba azért, hogy betöltsem az űrt az elcseszett életemben. Mivel nincs űr, amit be kell tölteni.
2020. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Ja, ha meg az embert azért szingliként is körülveszik emberek, akkor meg sem kottyan neki, hogy nincs párja. Az ember társas lény, de ez nem azt jelenti, hogy valakivel feltétlenül össze kell állni
2020. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!