Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg több lehetősége van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg több lehetősége van egy gazdag férfinak csajozás terén?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan arra gondolok, hogy a nők a pénzre mennének. Sokkal inkább arra, hogy a tehetősebb férfiaknak több lehetőségük van: pl. jobb megjelenéssel, drágább ajándékokkal (pl. van, akinek egy napi fizetéséből kijön egy romantikus utazás, míg másoknak fél évet kell érte spórolniuk), ezen kívül általában magabiztosabbak, mert egész életükben - a szegényekkel ellentétben - arra vannak szocializálva, hogy ők a társadalom nyertesei.

Tehát nem lehetséges, hogy tényleg sokkal könnyebb az ilyen helyzetben lévő férfiaknak ismerkedni, de nem konkrétan azért, mert a nők a pénzre mennének, hanem mer egyszerűen számos előnnyel jár?



2020. júl. 25. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Persze, még ha ki sem mondják, a nők szeretik, ha el vannak "kápráztatva".
2020. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy meg csak annyit mondok, hogy a gazdag pasik 99 %-ának kb. mindig van nője, és általában vakami fullos bige. Az más kérdés, hogy milyen "meghitt" az a kapcsolat, de mindig van mibe mártaniuk a virslit, még ha bűn rondák is (csak néhány példa: Schmuck Andor, Kedves Ferenc, a megboldogult HughHhefner, de a lista végtelen). Nincs is több mondanivalóm.
2020. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű, már csak a magabiztosságuk miatt is jobban tetszenek a nőknek.
2020. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem könnyebb úgy, ha gazdag vagy?
2020. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó egy kis szoba konyha fürdő olcsó albérletben is ---- de jobb egy saját szép házban kerttel , vagy egy szép nagy saját lakásban,.


Jó egy légkondi nélküli ütött kopott 20 éves Suzuki is ---- de jobb egy 2-3 éves Audi


Jó elmenni egy 3 napos wellness hétvégére a Velencei tóhoz ---- de jobb egy pálmafás meleg tengerpartra


jó vásárolni lista alapján a boltban, hogy mi mennyibe kerül --- de jobb ha nem kell nézni, hogy mennyit vásárolsz és mennyiért

2020. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Esinden más is könnyebb.
2020. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen 1 gazdag pasinak könnyeben van nője mert sok nő arra játszik, hogy elhalmozzák. De azok nem igazi kapcsolatok szerintem a nő részéről nincs érzelem csak pénz a fontos. Én nő vágyak de szerintem a szeretet meg az egymással való törődés és önzetlenül mert fontos mert az emberi nekem a másik az nem ér fel a pénzel. Majd megtanulja legtöbb a leckét mert a gazdag gazdag is marad a szexbomba meg idővel öregszik.
2020. júl. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!