Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem egy normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sajnos elég szegény anyagi hátterem van, aminek az az oka, hogy édesapám 8 éves koromban elhunyt.

Édesanyám egy céltudatos, erős nő, szépen felnevelt minket (jártam szakkörökre, zenélni tanultam, magànórák)..

Sikerült bekerülnöm az orvosi egyetemre, ahol azóta harmadévesként koptatom a padot.

Viszont nem vagyunk elengedve anyagilag. Egy egyszerű kis ház (ami nincs befejezve teljesen), egy autó és az alapvető háztartási dolgaink..

Van egy nővérem, aki már diplomás és egy szintén egy céltudatos, kitartó, szorgalmas lány, akárcsak én.

Az elmúlt pár hónapban megismertem egy srácot, akinek viszont hatalmas vagyon van a háta mögött (szüleinek rengeteg cég, kapcsolatok, luxus autók, ingatlanok), de nem tudom működhet-e hosszú távon egy olyan kapcsolat amelyben ekkora különbség van a két fél háttere között.

Srácok/lányok, nektek mi a véleményetek?



2020. júl. 26. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Működhet
Nem működhet
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Két normális, kellő intelligenciával megáldott embert ez nem kellene, hogy zavarjon.
2020. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A "gazdagság" nemcsak pénzben fejezhető ki. Ha a kiszemelt párod fele annyira intelligens, mint amennyire gazdag, és komolyan gondolja veled, akkor őt nem fogja zavarni.

Kérdés, hogy Te, túl tudsz e majd lépni ezen, ha komolyra foldulna!?

2020. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Ők újgazdagok, megdug és lelép. A rendes gazdag embereknek egy cége van, nem sok, korrektül adózik, nem látszat sportautókat vesz, és pláne nem sokat. Ők a pillanatnyi élvezeteknek élnek, amíg be nem darálja őket valaki.
2020. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiatalon még működhet,de nagyon elfogadónak kell lennie ahhoz ennek a gazdag családnak.
2020. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Működhet, de mindig becsüld meg magad és legyen gerinced. Sose jusson eszedbe olyasmi hogy te kevesebbet érsz mint ő, mert van pár luxus klozetja.
2020. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!