Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tarskereses neten. Ha jelzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarskereses neten. Ha jelzem a masiknak hogy ra fogok erni a rohanasban, szabin leszek etc, szoval nyitott vagyok, lesz idöm mindenre stb, miert nem lép soha senki hogy hu, akkor tudunk talàlkozni?

Figyelt kérdés

Olyan furàk a neten a sracok.

Most akik kamusak szorakoznak azokon kivül vannak normalis ismerkedösek is.

Ez utobbiakkal csetelünk csetelünk, de nem mozdulnak meg valahogy. Habar mindig irkalunk hogy most mu ka suli ez az rohanas van nalam, nala meg videojatek tv pihi mert pl 2 nap munka 2 nap szaba müszakban van.


Aztan mikor ugy alakul hogy total szabad vagyok, igazabol mindenkivel megismerkedhetnék végre élöben is, mert full ràérek, soha nem kapnak az alkalmon hogy elhivjanak.


Mi lehet az oka?


Van ertelme a tarskerin lógnom ha csak online kapcsolatok maradnak?

A legnagyobb közelitsük annyiban kifujt hogy viber messenger. Azaz vmi közvetlenebb vonalon folytassuk.


Atlag vekony 25 n vagyok



#online ismerös online barat online partner több nem megy
2020. júl. 27. 10:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*munka/suli
2020. júl. 27. 10:54
 2/19 A kérdező kommentje:
*közelítésük
2020. júl. 27. 10:56
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek komolytalanok. Amikor társkeresőztem, mindig a minél hamarabbi személyes találkozásra törekedtem.
2020. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, tulajdonképpen te miért nem kérdeztél rá, hogy ráérsz, van-e kedvük találkozni?

Persze én is jobban örülök, ha a pasi kérdezi, de ennek ellenére, ha úgy érzem, hogy jót beszélgetünk, simán megkérdezem, hogy találkoznánk-e. Nem leszek ettől se több, se kevesebb, a beszélgetés része. Illetve én se azért vagyok ott, hogy húzzam az időt és nincs is értelme a végtelenségig beszélgetni.

Egyszerűen csak kérdezz rá te, ha szimpatikus a pasi.

30N

2020. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ezért sem értem öket. Nekik elég az online bnö?

Egyikkel mondjuk poenbol ezt le is jatszottuk. Online megkerte a kezem online hozza mentem aztan online szorakoztunk olyannal hogy mit hozzak a boltbol szivem meg ilyenek.



De most ez a poen..ugy erzem lassan a valos vilàg. Siman elég ennyi a sracoknak??

2020. júl. 27. 11:01
 6/19 A kérdező kommentje:
4# en nem akarom hogy velem csupan udvariassagbol talakozzon egy srac hamàr elhivtam, ha nincs benne annyi hogy elhivjon magàtol. Aki nem akar velem talalkozni en nem égetem magam azzal hogy ràgom a küszöbét.itt még nem tartok.nem is fogok.
2020. júl. 27. 11:03
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

akik akar, annak nem kell külön alkalom, meg fogja kérdezni, hogy mikor lesz személyes találkozó.. és ha nem érsz rá, akkor lepattint.


Akinek meg fontosabb a videójáték, annál inkább örülj, hogy nem rabolja az idődet... Kapcsolat netán össze is jönne vele, ott is fontosabb lesz a videójáték mint a közösen eltöltött idő.


F

2020. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen ezt én sem értettem soha csak fordítva. Netes ismerkedesnel többször volt olyan hogy jól eldumaltunk, de valahogy sosem ért rá a másik fél, majd egyszer írja hogy ja két napig szabin volt.. Na köszi..
2020. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell burkolt titkos morzejeleket küldeni, van aki nem veszi azonnal az adást. Bár a ffi-nek illik kezdeményezni, de a XXI. században vagyunk nyugodtan kérdezz rá, hogy van-e kedve találkozni "valamikor". Ha találkozni akar akkor majd ő kérdezi meg hogy neked mikor jó. Aki erre nem harap, s el sem kezd időpontot egyeztetni azt meg hagyd. Ismered a mondást, nem kényszer a disznótor.
2020. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De en nem akarok olyannal talalkozni, aki nem akar velem talalkozni egyszer sem hiv el!akinek ennyire nem szamitok hogy làsson!


Ezert is probalok nyitott felületet hagyni! Hogy LEHET velem talalkozni HA akar. Csak le kene csapnia a labdat.

2020. júl. 27. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!