Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Válasszátok ki, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Válasszátok ki, hogy az alábbiak közül melyik a legrosszabb tulajdonságom. Szerintetek van esélyem valaha barátnőt találni ezekkel a tulajdonságokkal, úgy, hogy minden nő a tökéletes férfit keresi?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Diplomásként 4 hónapja munkanélküli vagyok.
Csupán 171 centiméter magas vagyok.
Vékony vagyok, nagyjából 62 kg.
Elöl a sarkokban elkezdtem kopaszodni. Próbálom a hajamat odahúzni, de sajnos így is látszik.
27 évesen még soha nem volt barátnőm.
Gátlásos, eléggé önbizalomhiányos srác vagyok.
3 testvérem van és a szüleim szegények, nem nagyon tudnak támogatni és alig fogok valamit örökölni.
2 lakótárssal élek albérletben és mostanában ez anyagi okok miatt sajnos nem fog tudni megváltozni.
Nem igazán értek semmihez. Nem pesszimizmusból mondom ezt, hanem tényleg így van.
54 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen átlagos férfi vagy, átlagos élettel.

Alapból jár átlagos barátnő, aki gyerekeket szül neked. Szülés után elhízik, otthon marad gyerekkel+vezetni a háztartást, te minimálbérért dolgozol egy átlagos munkahelyen. A házasság kihűl, alig lesz szex, de nem csalod meg, mert 1-nincs lehetőség, 2-a családi problémák miatt csak arra van időd, hogy kiverd néha.

2020. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Őszintén ha már kopaszodsz, inkább ne próbáld meg takarni, úgyis látszik hogy kopaszodsz, és mindneki látja. Akkor már ne legyen hajad, és legyél maszkulin kopasz srác :D
2020. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
En a legutolsot jeloltem, de az onbizalomhiany is gaz. A tobbi dolog olyan, hogy leirva szarul hangzik, plane igy egyutt, de ha egy normalis, magabiztos srac lennel, aki jo valamiben, akkor a kutyat nem erdekelnek azok.
2020. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hagyd ezt abba kérdező! Probalj ki az eletben minel tobb dolgot h sikerelmenyed2legyen es jöjjön az onvecsulesed2,kezdjed komoly sportal,meg legyen hited,mert h nincs az a legnagyobb baj!

Fokuszalj azokra a dolgokra ami neked van masnak nincs,pl egszseg,fiatalsag,energia,akármi! Vagy h varoson laksz ahol van minkahely. Nyavajgassalq semmi prpblemad nem fog megoldodni.

Ezerrrel keress sok penzt es sportolj,aztan minden megoldodik.

2020. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Gyurd ki magad es valamiben jo leszel. 2 ev kemeny melo tomegnovelokkel, de megeri. Mert magabiztosabb leszel.
2020. júl. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Az sokkal inkabb gaz ha 27 evesen sracnak kepzeled magad es nem ferfinak.
2020. júl. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Alapjaban veve oriasi hatrany a csalad es az is ha piackeptelen diplomat vegzel. Sosem ertettem meg miert nem szuntetik meg az egyetemen az olyan szakokat (pl szabadbolcsesz es tarsai), amivel soha nem lesz rendes munkahekyed abban a korben. Plusz a csalad. Ha nem szuletsz olyan csaladba ahol max 2 en vagytok es apuka multimilliomos vallalkozo, akkor sok nonel alapbol hatranybol indulsz.
2020. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyetemen tobb tucatszor elofordult h gazdag apuka ficsur kisfia egyszerre 2-3 csinos lannyal jott ki karolva az eloadasrol. Biztos csak baratkozni akartak vele, persze. A masiknak polgarmester volt az apja, es ezt kihasznalva vagy 100 not huzott meg az egyetemen total atlagos, de 192 centis pasikent.
2020. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Utolsót jelöltem, mert egyrészt nekem fontos, hogy egy férfi valamihez értsen és szeressen értelmes dolgot csinálni. Másrészt ha találnál valamit, amiben örömödet leled és még jól is megy, akkor lenne jobban önbizalmad is. Egyébként ez a kettő az, ami hátrány. A többi pont nálam önmagában nem lenne akadály.
2020. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!