Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják egyöntetűen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják egyöntetűen az itteni nők, hogy ők elolvassák tinderen a pasik adatlapját? Mert szerintem ez kamu.

Figyelt kérdés
Láttam decemberben tinderen 3 ismerős nőt húzgálni a pasikat vizsga után, amint iszogattunk (beszélgettünk két haverommal, meg 3 nővel, akik csoporttársak és most vizsgáztunk le) és elhihetitek, hogy azonnal 2-3 mp után húzták a pasikat, egyik sem olvasott el semmit, ha nem az a kép köszönt vissza, aki nekik minimum 10/-9 es.
2020. júl. 30. 16:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Mert az igazság fáj és egyesek képtelenek elviselni.
2020. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene elolvasnia valakinek a profilját ha nem szimpatikus neki a képről?
2020. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
14%

Se Tinderen sem semmilyen társkeresőn nem olvasnak adatlapot. Sem a nők, sem a férfiak.

Kizárólag a (kamu) kép dönt.

2020. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Miért kellene elolvasnia valakinek a profilját ha nem szimpatikus neki a képről?


Csak akkor nem kell itt írni 100 ilyen kérdés alá, hogy őt nem a kinézete fogta meg a pasiban, hanem az adatlapja.

2020. júl. 30. 17:09
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

"Kizárólag a (kamu) kép dönt."


Elég sokat vadásztam annak idején társkeresőkön de olyannal nem találkoztam aki kamu képet töltött volna fel. Férfiként egyértelműen a képeket néztem, viszont ha az szimpatikus volt akkor elolvastam a bemutatkozását.


Hogy a nőknél mi dönt az nem tudom de feltennék egy nagyobb összeget, hogy náluk is a kép az első rosta és ha az nem szimpi akkor a többivel nem foglalkoznak. Ami egyébként teljesen érthető, ha nem tudom elképzelni, hogy a másik hozzámérjen akkor minek olvasgassam a marketingszövegét?

2020. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
11%

#5-ös, a "kamu kép" nem kell feltétlen netről lopottnak lenni. Bár én olyat is láttam.

De szépen ki van retusálva, a ráncok, hibák eltüntetve, szemek átszínezve, stb.

Az összes 40 körüli nő babaarcú tökéletes bőrű és csillogószemű. :)

És a sok álló farkó IQ huszár erre ugrik.

A pasiknál ez nem tudom hogy van, hetero vagyok nem nézegetem őket.

40/F

2020. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

"Csak akkor nem kell itt írni 100 ilyen kérdés alá, hogy őt nem a kinézete fogta meg a pasiban, hanem az adatlapja."


Hagy már abba a hisztit...

2020. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Az összes 40 körüli nő babaarcú tökéletes bőrű és csillogószemű. :)


Csak az összes 40-es nő 10 évvel korábbi képét teszi ki, ezt én is észrevettem vagy agyonretusálja, aztán élőben jön a meglepi, a sok ránc-szarkaláb, petyhüdt arcbőr, táskás szemek 10 ből 9 szer. Mikor édesanyám társkeresőzött, beszélt egy 69 éves pasassal, aki 10 évet lazán letagadadhatott, annyira sportos volt, de mesélte h évek óta társkeresőzik, volt csomó randija, és majd minden nőnek azt mondta, hogy miért az anyádat küldted el magad helyett? Mert minden nő 50 felett (de már 35 felett is) sok sok évvel fiatalabb kori képét teszi fel.

2020. júl. 30. 17:27
 9/28 A kérdező kommentje:

Hagy már abba a hisztit...


El lehet innen húzni, mint a vadlibák, ha nem érdekel a dolog. Nem kötelező írni.

2020. júl. 30. 17:28
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nincs neked nőd és ezér jársz ide siránkozni, hogy "mér' balra húztak?"
2020. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!